Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan otteluohjelmat 2023-2024

Mestaruussarjan otteluohjelma kevätkaudella

16.01.2024Boltsiboys- Bar Backyard Pool3-1 (17-12) 
 Bäckkäri 1- BCA 12-2 (13-16) 
 Galaxie Losers- Piljardikerho0-4 (11-20) 
 PPP 3- BC/X1-3 (10-19) 
 Small Boys- BKS Sankarit4-0 (20-8) 
 Theam Biljardiasennus- Multsun Pantterit4-0 (20-7) 
18.01.2024BKS Starat- Playboys2-2 (16-12) 
 NB-Team- FD Semafori3-1 (16-9) 
23.01.2024Bar Backyard Pool- BKS Starat1-3 (11-19) 
 BC/X- BCA 13-1 (15-15) 
 BKS Sankarit- Theam Biljardiasennus2-2 (13-15) 
 Boltsiboys- Bäckkäri 12-2 (15-14) 
 Galaxie Losers- Playboys0-4 (6-20) 
 Multsun Pantterit- Small Boys0-4 (12-20) 
25.01.2024Piljardikerho- NB-Team3-1 (19-8) 
30.01.2024Bäckkäri 1- BKS Sankarit1-3 (10-17) 
 Multsun Pantterit- Piljardikerho2-2 (13-14) 
 PPP 3- Playboys1-3 (8-18) 
 Small Boys- BC/X2-2 (16-17) 
 Theam Biljardiasennus- Bar Backyard Pool3-1 (19-8) 
01.02.2024BKS Starat- Galaxie Losers3-1 (16-10) 
 FD Semafori- Boltsiboys2-2 (15-15) 
 NB-Team- BCA 11-3 (9-18) 
06.02.2024BC/X- BKS Starat3-1 (16-13) 
 BCA 1- Theam Biljardiasennus0-4 (8-20) 
 BKS Sankarit- NB-Team2-2 (18-12) 
 Boltsiboys- Multsun Pantterit3-1 (18-10) 
 Bäckkäri 1- FD Semafori1-3 (10-16) 
 Galaxie Losers- PPP 32-2 (17-12) 
 Playboys- Bar Backyard Pool3-1 (17-12) 
 Small Boys- Piljardikerho1-3 (12-15) 
08.02.2024FD Semafori- PPP 31-3 (12-18) 
13.02.2024Bar Backyard Pool- Bäckkäri 13-1 (17-12) 
 BKS Sankarit- Galaxie Losers4-0 (20-7) 
 Multsun Pantterit- BC/X4-0 (20-9) 
 Piljardikerho- BCA 13-1 (19-8) 
 PPP 3- Boltsiboys1-3 (12-18) 
 Theam Biljardiasennus- BKS Starat3-1 (17-9) 
15.02.2024NB-Team- Playboys2-2 (10-18) 
20.02.2024BC/X- Bar Backyard Pool4-0 (20-5) 
 Bäckkäri 1- Multsun Pantterit3-1 (18-10) 
 Playboys- Small Boys4-0 (20-4) 
21.02.2024FD Semafori- Small Boys4-0 (20-7) 
22.02.2024BCA 1- BKS Sankarit4-0 (20-9) 
 BKS Starat- Piljardikerho2-2 (15-13) 
 FD Semafori- Theam Biljardiasennus0-4 (11-20) 
 NB-Team- PPP 31-3 (10-19) 
27.02.2024BCA 1- BKS Starat4-0 (20-13) 
 Boltsiboys- BC/X0-4 (5-20) 
 Bäckkäri 1- Playboys2-2 (10-13) 
 Multsun Pantterit- Galaxie Losers3-1 (16-13) 
29.02.2024BKS Sankarit- PPP 31-3 (9-17) 
 Piljardikerho- FD Semafori3-1 (18-10) 
 Theam Biljardiasennus- NB-Team4-0 (20-6) 
05.03.2024Bar Backyard Pool- BKS Sankarit2-2 (14-12) 
 BC/X- Bäckkäri 12-2 (16-14) 
 Boltsiboys- Theam Biljardiasennus0-4 (11-20) 
 Galaxie Losers- Small Boys3-1 (17-10) 
 PPP 3- Piljardikerho2-2 (14-17) 
07.03.2024BKS Starat- FD Semafori3-1 (18-10) 
 Galaxie Losers- Boltsiboys2-2 (17-14) 
 NB-Team- Multsun Pantterit2-2 (12-13) 
 Playboys- BCA 14-0 (20-12) 
12.03.2024BCA 1- Boltsiboys3-1 (17-12) 
 BKS Sankarit- BC/X0-4 (8-20) 
 Multsun Pantterit- BKS Starat2-2 (13-14) 
 Piljardikerho- Playboys1-3 (12-18) 
 Small Boys- PPP 31-3 (17-15) 
14.03.2024Bäckkäri 1- NB-Team3-1 (19-12) 
 FD Semafori- Bar Backyard Pool2-2 (15-17) 
 Theam Biljardiasennus- Galaxie Losers2-2 (14-13) 
19.03.2024Bar Backyard Pool- Piljardikerho2-2 (13-15) 
 BCA 1- Galaxie Losers3-1 (19-11) 
 BKS Starat- BKS Sankarit2-2 (18-15) 
 FD Semafori- BC/X2-2 (14-16) 
 NB-Team- Boltsiboys1-3 (13-18) 
 Playboys- Multsun Pantterit2-2 (16-16) 
 PPP 3- Theam Biljardiasennus1-3 (12-16) 
 Small Boys- Bäckkäri 10-4 (7-20) 
20.03.2024Small Boys- Bar Backyard Pool3-1 (18-14) 
26.03.2024Boltsiboys- Small Boys2-2 (15-15) 
 Bäckkäri 1- PPP 34-0 (20-10) 
 Multsun Pantterit- BCA 13-1 (17-14) 
 Piljardikerho- Theam Biljardiasennus2-2 (12-14) 
27.03.2024BKS Sankarit- FD Semafori3-1 (15-10) 
28.03.2024BC/X- Playboys2-2 (17-17) 
 NB-Team- BKS Starat3-1 (16-11) 
02.04.2024Bar Backyard Pool- NB-Team4-0 (20-11) 
 BCA 1- FD Semafori3-1 (18-10) 
 BKS Starat- Boltsiboys3-1 (19-12) 
 Multsun Pantterit- PPP 34-0 (20-5) 
 Piljardikerho- BC/X3-1 (16-13) 
 Playboys- BKS Sankarit4-0 (20-8) 
 Theam Biljardiasennus- Small Boys3-1 (16-11) 
04.04.2024Galaxie Losers- Bar Backyard Pool2-2 (17-13) 
 Galaxie Losers- Bäckkäri 11-3 (12-16) 
09.04.2024BC/X- Theam Biljardiasennus2-2 (15-15) 
 BKS Sankarit- Multsun Pantterit1-3 (13-18) 
 Boltsiboys- Piljardikerho0-4 (11-20) 
 Bäckkäri 1- BKS Starat1-3 (10-16) 
 Small Boys- BCA 11-3 (11-19) 
11.04.2024FD Semafori- Playboys2-2 (17-16) 
 NB-Team- Galaxie Losers2-2 (15-15) 
 PPP 3- Bar Backyard Pool3-1 (19-15) 
16.04.2024Bar Backyard Pool- Multsun Pantterit2-2 (16-17) 
 BKS Starat- Small Boys3-1 (18-13) 
 Boltsiboys- BKS Sankarit1-3 (12-19) 
 Piljardikerho- Bäckkäri 12-2 (13-13) 
 Playboys- Theam Biljardiasennus3-1 (16-9) 
18.04.2024BCA 1- PPP 32-2 (17-12) 
 Galaxie Losers- FD Semafori1-3 (12-19) 
 NB-Team- BC/X0-4 (9-20) 
23.04.2024Bar Backyard Pool- BCA 12-2 (13-16) 
 BC/X- Galaxie Losers3-1 (17-10) 
 BKS Sankarit- Piljardikerho2-2 (15-15) 
 Multsun Pantterit- FD Semafori3-1 (18-10) 
 Playboys- Boltsiboys2-2 (16-13) 
 PPP 3- BKS Starat2-2 (13-17) 
 Small Boys- NB-Team3-1 (18-13) 
 Theam Biljardiasennus- Bäckkäri 13-1 (18-7) 

Ylös

1. divisioonan otteluohjelma kevätkaudella

16.01.2024BCA 2- VBK 11-3 (11-16) 
 BKS Sisukkaat- Pooligans4-0 (20-5) 
 PC-Tasanne- APR 12-2 (16-14) 
 Pool Fiction- VBK 21-3 (14-15) 
 Reilukerho- BKS Superit1-3 (12-15) 
18.01.2024Musta Ysi- Ratsumestari 12-2 (17-13) 
 Pennyttömät 1- Ratsumestari 22-2 (16-15) 
 Team Milla Magiat- Underdogs4-0 (20-7) 
23.01.2024APR 1- Pool Fiction3-1 (16-12) 
 Musta Ysi- BCA 23-1 (19-11) 
 Ratsumestari 1- Underdogs2-2 (16-16) 
 VBK 2- PC-Tasanne2-2 (18-16) 
25.01.2024BKS Superit- Pooligans3-1 (19-11) 
 Ratsumestari 2- Reilukerho2-2 (14-14) 
 Team Milla Magiat- Pennyttömät 11-3 (13-19) 
 VBK 1- BKS Sisukkaat3-1 (18-12) 
30.01.2024APR 1- Ratsumestari 13-1 (17-14) 
 BKS Superit- VBK 23-1 (19-7) 
 PC-Tasanne- BKS Sisukkaat1-3 (14-19) 
 Pennyttömät 1- BCA 21-3 (11-17) 
 Underdogs- Reilukerho3-1 (17-11) 
 VBK 1- Musta Ysi4-0 (20-11) 
01.02.2024Pool Fiction- Ratsumestari 22-2 (11-12) 
 Pooligans- Team Milla Magiat3-1 (19-11) 
06.02.2024Musta Ysi- Pennyttömät 12-2 (15-17) 
 Pooligans- APR 12-2 (13-12) 
 Ratsumestari 2- VBK 12-2 (16-17) 
 Reilukerho- PC-Tasanne4-0 (20-10) 
 VBK 2- Underdogs1-3 (16-16) 
08.02.2024BCA 2- BKS Sisukkaat1-3 (13-19) 
 BKS Superit- Team Milla Magiat3-1 (19-13) 
 Pool Fiction- Ratsumestari 12-2 (12-16) 
13.02.2024APR 1- Ratsumestari 22-2 (17-15) 
 Pennyttömät 1- Pooligans4-0 (20-7) 
 Ratsumestari 1- Reilukerho3-1 (17-12) 
 Underdogs- BCA 22-2 (13-16) 
 VBK 2- Musta Ysi2-2 (16-15) 
15.02.2024BKS Sisukkaat- BKS Superit0-4 (13-20) 
 PC-Tasanne- VBK 12-2 (15-14) 
 Team Milla Magiat- Pool Fiction2-2 (17-14) 
20.02.2024BCA 2- Pool Fiction1-3 (12-15) 
 BKS Superit- APR 13-1 (19-8) 
 Musta Ysi- Pooligans2-2 (13-13) 
 Pennyttömät 1- Underdogs4-0 (20-6) 
 Ratsumestari 2- BKS Sisukkaat1-3 (16-17) 
 VBK 1- Ratsumestari 13-1 (17-12) 
22.02.2024Reilukerho- VBK 21-3 (15-19) 
 Team Milla Magiat- PC-Tasanne2-2 (16-16) 
27.02.2024APR 1- Musta Ysi4-0 (20-11) 
 BKS Superit- BCA 23-1 (19-14) 
 PC-Tasanne- Underdogs1-3 (16-16) 
 Pool Fiction- BKS Sisukkaat4-0 (20-13) 
 Pooligans- Ratsumestari 24-0 (20-5) 
 Ratsumestari 1- Team Milla Magiat2-2 (12-15) 
 Reilukerho- VBK 11-3 (10-17) 
 VBK 2- Pennyttömät 10-4 (6-20) 
05.03.2024BKS Sisukkaat- VBK 20-4 (15-20) 
 Pennyttömät 1- Ratsumestari 11-3 (12-19) 
 Ratsumestari 2- BKS Superit0-4 (7-20) 
 Underdogs- APR 11-3 (8-17) 
 VBK 1- Team Milla Magiat4-0 (20-6) 
07.03.2024Musta Ysi- Pool Fiction1-3 (8-18) 
 Pooligans- PC-Tasanne3-1 (18-10) 
12.03.2024PC-Tasanne- Musta Ysi0-4 (9-20) 
 Pool Fiction- Pennyttömät 10-4 (8-20) 
 Ratsumestari 1- BCA 23-1 (18-15) 
 Reilukerho- Pooligans2-2 (17-16) 
 VBK 2- Ratsumestari 24-0 (20-6) 
14.03.2024APR 1- VBK 12-2 (13-18) 
 BCA 2- Reilukerho1-3 (10-16) 
 BKS Superit- Underdogs4-0 (20-4) 
 Team Milla Magiat- BKS Sisukkaat2-2 (14-12) 
19.03.2024Pennyttömät 1- PC-Tasanne2-2 (15-10) 
 Pool Fiction- BKS Superit2-2 (11-15) 
 Reilukerho- Musta Ysi1-3 (12-17) 
 VBK 1- VBK 22-2 (15-17) 
20.03.2024BCA 2- APR 12-2 (16-17) 
21.03.2024BKS Sisukkaat- Ratsumestari 11-3 (10-19) 
 Team Milla Magiat- Ratsumestari 23-1 (17-10) 
 Underdogs- Pooligans1-3 (12-19) 
26.03.2024APR 1- Reilukerho2-2 (15-14) 
 BKS Superit- Pennyttömät 13-1 (18-17) 
 Musta Ysi- BKS Sisukkaat3-1 (18-10) 
 PC-Tasanne- Ratsumestari 12-2 (16-17) 
 Pooligans- Pool Fiction0-4 (11-20) 
 Ratsumestari 2- BCA 22-2 (12-17) 
 Underdogs- VBK 11-3 (11-16) 
 VBK 2- Team Milla Magiat3-1 (19-14) 
02.04.2024APR 1- Pennyttömät 13-1 (17-13) 
 Musta Ysi- BKS Superit1-3 (14-18) 
 PC-Tasanne- Pool Fiction3-1 (17-11) 
 Ratsumestari 1- Ratsumestari 23-1 (19-13) 
 Reilukerho- Team Milla Magiat2-2 (13-14) 
 VBK 1- Pooligans4-0 (20-5) 
04.04.2024BCA 2- VBK 21-3 (12-17) 
 BKS Sisukkaat- Underdogs3-1 (16-14) 
09.04.2024Pennyttömät 1- BKS Sisukkaat3-1 (18-16) 
 Pooligans- Ratsumestari 12-2 (15-13) 
 Underdogs- Musta Ysi3-1 (17-15) 
 VBK 2- APR 13-1 (17-12) 
11.04.2024BKS Superit- VBK 12-2 (15-11) 
 Pool Fiction- Reilukerho3-1 (19-9) 
 Ratsumestari 2- PC-Tasanne2-2 (15-16) 
 Team Milla Magiat- BCA 21-3 (11-15) 
16.04.2024BCA 2- PC-Tasanne2-2 (16-15) 
 Musta Ysi- Team Milla Magiat2-2 (15-15) 
 Ratsumestari 1- BKS Superit2-2 (14-13) 
 Underdogs- Ratsumestari 21-3 (15-17) 
 VBK 1- Pool Fiction2-2 (16-15) 
18.04.2024Pooligans- VBK 21-3 (11-18) 
19.04.2024Reilukerho- Pennyttömät 13-1 (15-10) 
23.04.2024APR 1- Team Milla Magiat2-2 (18-13) 
 BCA 2- Pooligans1-3 (11-17) 
 Pennyttömät 1- VBK 13-1 (18-10) 
 Ratsumestari 2- Musta Ysi2-2 (12-15) 
 VBK 2- Ratsumestari 12-2 (16-14) 
25.04.2024BKS Sisukkaat- Reilukerho2-2 (15-12) 
 PC-Tasanne- BKS Superit0-4 (8-20) 
 Pool Fiction- Underdogs4-0 (20-13) 
02.05.2024BKS Sisukkaat- APR 11-3 (9-16) 

Ylös

2. divisioonan A-lohkon otteluohjelma kevätkaudella

16.01.2024KööGB- PPP 42-2 (12-10) 
 Old Bronx- LeTo1-3 (10-15) 
 VBK 3- Jamo Racing4-0 (16-6) 
18.01.2024Pikku Pete Pool- Allaspojat3-1 (14-12) 
 Tampereen A-Kilta- Pispalan Köö2-2 (12-10) 
30.01.2024Allaspojat- VBK 32-2 (9-13) 
 Pispalan Köö- Old Bronx1-3 (8-14) 
01.02.2024Jamo Racing- KööGB2-2 (9-10) 
 LeTo- APR 23-1 (14-7) 
 PPP 4- Tampereen A-Kilta1-3 (7-13) 
06.02.2024APR 2- Pispalan Köö3-1 (14-12) 
 KööGB- Allaspojat3-1 (14-9) 
 Old Bronx- PPP 41-3 (13-13) 
08.02.2024LeTo- Pikku Pete Pool1-3 (9-15) 
 Tampereen A-Kilta- Jamo Racing3-1 (13-11) 
13.02.2024KööGB- LeTo1-3 (11-15) 
 Pikku Pete Pool- PPP 43-1 (15-9) 
15.02.2024APR 2- Jamo Racing2-2 (12-11) 
 VBK 3- Pispalan Köö2-2 (8-10) 
20.02.2024Allaspojat- APR 23-1 (14-7) 
 Pispalan Köö- KööGB1-3 (8-13) 
 PPP 4- VBK 31-3 (8-12) 
22.02.2024Jamo Racing- Pikku Pete Pool1-3 (8-12) 
 LeTo- Tampereen A-Kilta2-2 (11-11) 
 Old Bronx- Allaspojat4-0 (16-5) 
05.03.2024Allaspojat- Jamo Racing2-2 (10-10) 
 APR 2- Old Bronx1-3 (5-14) 
 Pikku Pete Pool- VBK 32-2 (11-11) 
 Pispalan Köö- PPP 43-1 (13-8) 
07.03.2024Tampereen A-Kilta- KööGB4-0 (16-10) 
12.03.2024Jamo Racing- LeTo2-2 (9-11) 
 KööGB- Pikku Pete Pool2-2 (11-11) 
 PPP 4- Allaspojat2-2 (11-12) 
14.03.2024Tampereen A-Kilta- APR 21-3 (11-12) 
 VBK 3- Old Bronx2-2 (13-12) 
19.03.2024Allaspojat- Pispalan Köö2-2 (11-12) 
 APR 2- VBK 31-3 (7-14) 
 Pikku Pete Pool- Tampereen A-Kilta3-1 (15-8) 
21.03.2024Old Bronx- KööGB3-1 (14-11) 
28.03.2024Jamo Racing- Old Bronx3-1 (15-11) 
 LeTo- PPP 43-1 (15-7) 
02.04.2024KööGB- APR 22-2 (12-11) 
 Old Bronx- Pikku Pete Pool1-3 (7-15) 
 Pispalan Köö- Jamo Racing1-3 (6-14) 
04.04.2024LeTo- Allaspojat3-1 (15-11) 
 Tampereen A-Kilta- VBK 31-3 (8-15) 
09.04.2024Pispalan Köö- LeTo1-3 (7-13) 
 PPP 4- Jamo Racing1-3 (8-14) 
11.04.2024Tampereen A-Kilta- Old Bronx2-2 (12-12) 
 VBK 3- KööGB2-2 (11-9) 
16.04.2024Allaspojat- Tampereen A-Kilta3-1 (12-10) 
 APR 2- PPP 41-3 (10-14) 
 Pikku Pete Pool- Pispalan Köö3-1 (13-11) 
18.04.2024LeTo- VBK 32-2 (10-12) 
 Pikku Pete Pool- APR 22-2 (11-11) 

2. divisioonan B-lohkon otteluohjelma kevätkaudella

16.01.2024Pennyttömät 2- Pete Pool3-1 (12-9) 
 Suoraman Pub- Keppi ja Pallo3-1 (13-11) 
 Vastavirta Pool- Ratsumestari 31-3 (6-13) 
18.01.2024Backyard Girls- Poolers1-3 (7-12) 
25.01.2024PPP 2- BC Penthouse3-1 (14-10) 
30.01.2024Poolers- PPP 23-1 (12-7) 
 Ratsumestari 3- Pennyttömät 21-3 (7-13) 
01.02.2024Keppi ja Pallo- Vastavirta Pool3-1 (14-11) 
 Pete Pool- Backyard Girls4-0 (16-5) 
05.02.2024BC Penthouse- Suoraman Pub1-3 (9-13) 
06.02.2024Pennyttömät 2- Keppi ja Pallo2-2 (9-13) 
 PPP 2- Pete Pool4-0 (16-6) 
 Suoraman Pub- Poolers4-0 (16-5) 
08.02.2024Backyard Girls- Ratsumestari 32-2 (10-13) 
 Vastavirta Pool- BC Penthouse1-3 (9-12) 
13.02.2024Keppi ja Pallo- PPP 23-1 (13-7) 
 Poolers- Pennyttömät 22-2 (10-8) 
 Vastavirta Pool- Pete Pool1-3 (8-15) 
15.02.2024Backyard Girls- BC Penthouse2-2 (10-9) 
 Ratsumestari 3- Suoraman Pub1-3 (9-14) 
20.02.2024BC Penthouse- Keppi ja Pallo1-3 (7-14) 
22.02.2024Pennyttömät 2- Backyard Girls4-0 (16-5) 
 Suoraman Pub- PPP 22-2 (13-10) 
27.02.2024Pete Pool- Poolers4-0 (16-8) 
05.03.2024BC Penthouse- Pete Pool2-2 (14-9) 
 Poolers- Ratsumestari 32-2 (14-11) 
07.03.2024Backyard Girls- Vastavirta Pool3-1 (14-6) 
 PPP 2- Pennyttömät 22-2 (12-11) 
12.03.2024Pennyttömät 2- Suoraman Pub0-4 (11-16) 
 Vastavirta Pool- PPP 21-3 (7-13) 
14.03.2024Pete Pool- Keppi ja Pallo3-1 (14-11) 
 Ratsumestari 3- BC Penthouse3-1 (14-9) 
19.03.2024Keppi ja Pallo- Poolers3-1 (15-8) 
 Ratsumestari 3- Pete Pool3-1 (13-9) 
21.03.2024Suoraman Pub- Backyard Girls4-0 (16-9) 
 Vastavirta Pool- Pennyttömät 20-4 (8-16) 
02.04.2024Keppi ja Pallo- Ratsumestari 34-0 (16-6) 
 Poolers- BC Penthouse3-1 (14-9) 
04.04.2024Backyard Girls- PPP 22-2 (10-11) 
 Suoraman Pub- Vastavirta Pool3-1 (15-7) 
09.04.2024BC Penthouse- Pennyttömät 22-2 (12-11) 
 Pete Pool- Suoraman Pub0-4 (9-16) 
11.04.2024PPP 2- Ratsumestari 34-0 (16-6) 
17.04.2024Poolers- Vastavirta Pool3-1 (13-12) 
18.04.2024Keppi ja Pallo- Backyard Girls3-1 (14-10) 


 

Katso myös

Mestaruussarjan ottelut ja niiden tulokset

1. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

2. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

Ottelua siirtämässä?

Ottelusiirto-ohje
Ottelusiirtolomake

Otteluohjelmat




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU