Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2002-2003

Mestaruussarjan sarjataulukko 28.01.2003

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Playboys 981030620210117
2.Booli's Stars 862026617810014
3.Galaxie Losers 9432211517215311
4.Peyton Pool 1 941416201351699
5.NB-Team 833220121591099
6.Multsun Pub 932416201481608
7.Stag's Head *921611251271835
8.Pool Garden 2 812510221091674
9.Peyton Pool 3 90186301111991

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 30.01.2003

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Ratapihan Paistit 1010004002007420
2.TPS 10622241615911714
3.Team Herttuatar 10451221815314513
4.Boolin Käsipallo 10442211914914412
5.Reilukerho 10424202013414310
6.Pub-Tikka 1023516241341527
7.Palowouti 1023515251231627
8.Rub-Pool 1022615251311686
9.PC-Tasanne 1022614261221636
10.Boolin Poppoo 1021713271261635

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 30.01.2003

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.BC Kiksauttajat 1010003551476420
2.Boltsiboys 1071229111378115
3.Palowouti 2 10523211911010812
4.Biran Karhut 10424211911711210
5.Galaxie Steaks 10262202011312110
6.Peyton Pool 2 1032516241031228
7.Suoraman Pub 1023518221001157
8.PC Kumiankka 102351525921287
9.Dixi 101451426931266
10.Darra Team 102171129961315

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 30.01.2003

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Bilis-Velhot 108203371457718
2.BC Kardaani 1054126141338614
3.Jopoteam 10442221811411512
4.Team Onnenpäivät 9432191710310011
5.Nokian 9-Team *10433211911110711
6.Tampereen A-Kilta 10352202010511511
7.B7 94141917104999
8.AC BadaBing 102171327901325
9.Pispalan Köö 101271228981334
10.Peyton Pool 4 101181129961353

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

3. divisioonan sarjataulukko

Sarjataulukkoa ei löytynyt. Mikäli kyseessä on tulevan sarjakauden taulukko, se julkaistaan heti, kun kauden ensimmäiset ottelut saadaan pelattua.


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

3. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona
3. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2020-2021, syksy
2019-2020, kevät
2019-2020, syksy
2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU