Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2019-2020

Mestaruussarjan sarjataulukko 12.03.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 242040762041923964
2.Playboys 221660711740522154
3.Piljardikerho 231472623037529749
4.BCA 1 22886454332532632
5.PPP 1 23887484435634732
6.LYPP 23887454734633432
7.BC/X 237115484433634732
8.NB-Team 23869464634134430
9.BKS Starat 238510425032235129
10.PPN 23788444832934629
11.Galaxie Losers 237610415133234827
12.Multsun Pantterit 238213405232835926
13.VBK 1 245811385832438723
14.BKS Sankarit 235414335929336919
15.Ratsumestari 1 232714306229038213
16.Bar Backyard Pool 232417276527740110

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 10.03.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Small Boys 231292613138428145
2.PPP 3 2210102563235926740
3.Pooligans 231157514134130438
4.Bäckkäri 1 239113533934431938
5.FD Semafori 238132573535630337
6.Underdogs 231067484432533036
7.Suoraman Pub 238114504234430435
8.Pool Fiction 237106454733932931
9.TVB Blues 23797474533633030
10.PC-Tasanne 23698425032235227
11.Välibaari 235126444832734927
12.Bar Bertel 23599425034234024
13.BK Nekala 2 *235810385429236123
14.BKS Sisukkaat 225413345431534619
15.Reilukerho 2331010375527836419
16.Team Milla 23161627652653909

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 05.03.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.BCA 2 171241511724314640
2.LeTo 171133422620817136
3.Team Milla Magiat 17863442421615630
4.Ratsumestari 2 17854373120019429
5.PB Diesel 17737343420118924
6.PPP 4 17665343419018624
7.BKS Superit 17494343420318621
8.Team Kädettömät 17557343419219720
9.KööGB 175210284016520717
10.Pikku Pete Pool 17386293916921117
11.Bertel Kakkonen 17179224615620910
12.Ylävoima 17061119491462376

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 05.03.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.PPP 2 171061462221417336
2.Poolers 17953432520616732
3.Musta Ysi 17881442422215032
4.Tampereen A-Kilta 17845383020317928
5.BC Penthouse 17665353318719524
6.Pete Pool 17665343419419024
7.VBK 2 17647333520019922
8.Old Bronx 17557313718719720
9.Veruke 17458293916720117
10.Backyard Predators 17377284017421216
11.Ratsumestari 3 17188244416720911
12.Pispalan Köö 17161023451712209

Ylös

3. divisioonan sarjataulukko

Sarjataulukkoa ei löytynyt. Mikäli kyseessä on tulevan sarjakauden taulukko, se julkaistaan heti, kun kauden ensimmäiset ottelut saadaan pelattua.


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

3. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona
3. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2020-2021, syksy
2019-2020, kevät
2019-2020, syksy
2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU