Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2010-2011

Mestaruussarjan sarjataulukko 28.04.2011

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Boltsiboys 222011701839420361
2.Playboys 221732682038621554
3.Galaxie Losers 221255513733128741
4.Hustlers 221048474133431734
5.Tarhan Tökkijät 22868434530929730
6.Siimaseuran Säkittäjät 229211404829334229
7.Multsun Pantterit 226610424631332424
8.Small Boys *22589385029233823
9.Galaxie 9 226412375129834722
10.Terapiaryhmä 224612335528736118
11.Nokian 9-Team 222119325625736517
12.VBK 223415276127237013

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 19.04.2011

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hillo-9 201460572334022648
2.Pub-Tikka 201163542632623439
3.PPP 1 201073473331726737
4.Frendit Team 20947423829129031
5.BC Penthouse 206113453531028629
6.Flying D 20686413929728826
7.PPP 2 204106394127828822
8.Pool Fiction 20497364428629121
9.Siimaseuran Säätäjät 20398344626732018
10.BC United 202513245624333811
11.BC/X 20151421592223498

Ylös

2. divisioonan sarjataulukko 05.05.2011

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Bulldog Players 3229121012744922888
2.Team Mallasallas 3224801002844423080
3.PH Pool 321598725636433754
4.Multsun Pantterit 2 3214612656336934848
5.Suoraman Pub 3211147686037135947
6.PPP 3 3211138656335334746
7.Pökhölmin Pool 3211129695937235145
8.PC-Tasanne 32101111636535436541
9.PB Diesel 329149656336836241
10.Vastavirta 32101012606834035040
11.Siimaseuran Sankarit 3281410646436036238
12.Team Kädettömät 3261214507831138830
13.Veruke 3241810557333237330
14.VTDT *327718527631338728
15.PPP 4 326917527630739127
16.Boolin Seiskat 3241117458331140723
17.Pispalan Köö 324919428628141421

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

3. divisioonan sarjataulukko

Sarjataulukkoa ei löytynyt. Mikäli kyseessä on tulevan sarjakauden taulukko, se julkaistaan heti, kun kauden ensimmäiset ottelut saadaan pelattua.


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

3. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona
3. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2020-2021, syksy
2019-2020, kevät
2019-2020, syksy
2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU