Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2002-2003

Mestaruussarjan sarjataulukko 11.04.2003

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Booli's Stars 161150481634121327
2.Playboys *161222451932821126
3.NB-Team 16853432132522121
4.Galaxie Losers 16655352929628317
5.Multsun Pub 16547303427526914
6.Pool Garden 2 16547303426230214
7.Peyton Pool 1 16538273723130713
8.Stag's Head *16231116482233437
9.Peyton Pool 3 16211314502103425

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 01.04.2003

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Ratapihan Paistit 18152163933815232
2.TPS 181323492330219328
3.Reilukerho 18855393325524521
4.Boolin Käsipallo 18774383426425221
5.Team Herttuatar 18576324024228217
6.Boolin Poppoo 18558314124727415
7.Palowouti 18558294322828015
8.Pub-Tikka 18387314124227014
9.Rub-Pool 18331224482173119
10.PC-Tasanne 18241224482182948

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 01.04.2003

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.BC Kiksauttajat 181611591325713833
2.Boltsiboys 181134502224415325
3.Peyton Pool 2 18756363620020819
4.Galaxie Steaks 18675363620921319
5.Palowouti 2 *18675343819220319
6.Biran Karhut 18747363620220518
7.Suoraman Pub 18558343819421015
8.PC Kumiankka 183510274517422411
9.Dixi 18198264617422511
10.Darra Team 183411225016623310

Merkkien selitykset: * = luovutus

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 08.04.2003

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Bilis-Velhot 181341541824714830
2.BC Kardaani 187101462624016824
3.Team Onnenpäivät 18855393321120321
4.Jopoteam 18774403221320021
5.Nokian 9-Team *18774403221119321
6.B7 18657363620020717
7.Tampereen A-Kilta 18576324018121817
8.AC BadaBing 185310304218421913
9.Peyton Pool 4 18241220521722398
10.Pispalan Köö 18161123491752398

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

3. divisioonan sarjataulukko

Sarjataulukkoa ei löytynyt. Mikäli kyseessä on tulevan sarjakauden taulukko, se julkaistaan heti, kun kauden ensimmäiset ottelut saadaan pelattua.


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

3. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona
3. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2020-2021, syksy
2019-2020, kevät
2019-2020, syksy
2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU