Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pete Pool

Runkosarjassa kaudella 2022-2023 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
11.Sundell Heikki24168786248
16.Valkeejärvi Risto261511786745
25.Hopiavuori Joni20119595933
55.Halme Antti21615467118
98.Kotiranta Jari42213136
103.Jokela Noora92718326
108.Mäkinen Sami110413
113.Kupiainen Mikko110433
139.Hupanen Kai101140
142.Lehtinen Roosa101040
142.Hupanen Niko101040
153.Järvenpää Jere3033120

Ylös

13.09.2022:Tampereen A-Kilta- Pete Pool2-2 (10-10) 
20.09.2022:Pete Pool- Pispalan Köö3-1 (12-12) 
27.09.2022:Pete Pool- Pennyttömät1-3 (9-12) 
04.10.2022:Backyard Girls- Pete Pool2-2 (14-13) 
11.10.2022:Pete Pool- KööGB1-3 (8-15) 
20.10.2022:Ratsumestari 3- Pete Pool2-2 (13-11) 
25.10.2022:Pete Pool- BC Penthouse1-3 (11-15) 
01.11.2022:Ratsumestari 2- Pete Pool4-0 (16-9) 
08.11.2022:Poolers- Pete Pool2-2 (14-9) 
15.11.2022:Pete Pool- VBK 33-1 (14-11) 
22.11.2022:Pete Pool- Jamo Racing2-2 (9-10) 
29.11.2022:PPP 4- Pete Pool2-2 (10-10) 
13.12.2022:Pete Pool- Pikku Pete Pool2-2 (11-12) 
20.12.2022:Vastavirta Pool- Pete Pool3-1 (13-8) 
10.01.2023:Pete Pool- Tampereen A-Kilta4-0 (16-5) 
17.01.2023:Pispalan Köö- Pete Pool2-2 (14-12) 
24.01.2023:Pennyttömät- Pete Pool3-1 (14-7) 
31.01.2023:Pete Pool- Backyard Girls3-1 (15-9) 
14.02.2023:Pete Pool- Ratsumestari 33-1 (13-8) 
16.02.2023:KööGB- Pete Pool2-2 (10-9) 
21.02.2023:BC Penthouse- Pete Pool3-1 (15-7) 
28.02.2023:Pete Pool- Ratsumestari 22-2 (12-10) 
07.03.2023:Pete Pool- Poolers2-2 (13-12) 
22.03.2023:VBK 3- Pete Pool2-2 (14-12) 
23.03.2023:Jamo Racing- Pete Pool2-2 (12-10) 
28.03.2023:Pete Pool- PPP 42-2 (10-12) 
04.04.2023:Pikku Pete Pool- Pete Pool2-2 (9-12) 
13.04.2023:Pete Pool- Vastavirta Pool2-2 (12-11) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU