Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

BKS Sisukkaat

Runkosarjassa kaudella 2023-2024 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
18.Talvio Kai18117736533
26.Palomäki Esa1697615427
32.Seppälä Joni1789706824
44.Levänaho Tero1064403218
77.Andrianova Lioubov83529339
78.Hurmansalo Jonna83524319
106.Rajala Juuso211983
114.Hurmansalo Jukka61519263
130.Mäkkylä Eino3036150

Ylös

26.09.2023:BKS Sisukkaat- VBK 11-3 (11-18) 
27.09.2023:Pooligans- BKS Sisukkaat2-2 (14-12) 
05.10.2023:BKS Sisukkaat- PC-Tasanne1-3 (14-19) 
12.10.2023:BKS Sisukkaat- BCA 23-1 (19-10) 
17.10.2023:BKS Superit- BKS Sisukkaat4-0 (20-10) 
26.10.2023:BKS Sisukkaat- Ratsumestari 23-1 (18-11) 
31.10.2023:BKS Sisukkaat- Pool Fiction1-3 (12-16) 
09.11.2023:VBK 2- BKS Sisukkaat3-1 (18-12) 
14.11.2023:BKS Sisukkaat- Team Milla Magiat1-3 (10-18) 
21.11.2023:Ratsumestari 1- BKS Sisukkaat1-3 (12-19) 
30.11.2023:BKS Sisukkaat- Musta Ysi3-1 (17-10) 
05.12.2023:Underdogs- BKS Sisukkaat0-4 (12-20) 
14.12.2023:BKS Sisukkaat- Pennyttömät 13-1 (17-14) 
19.12.2023:APR 1- BKS Sisukkaat3-1 (18-11) 
09.01.2024:Reilukerho- BKS Sisukkaat3-1 (16-16) 
16.01.2024:BKS Sisukkaat- Pooligans4-0 (20-5) 
25.01.2024:VBK 1- BKS Sisukkaat3-1 (18-12) 
30.01.2024:PC-Tasanne- BKS Sisukkaat1-3 (14-19) 
08.02.2024:BCA 2- BKS Sisukkaat1-3 (13-19) 
15.02.2024:BKS Sisukkaat- BKS Superit0-4 (13-20) 
20.02.2024:Ratsumestari 2- BKS Sisukkaat1-3 (16-17) 
27.02.2024:Pool Fiction- BKS Sisukkaat4-0 (20-13) 
05.03.2024:BKS Sisukkaat- VBK 2  
14.03.2024:Team Milla Magiat- BKS Sisukkaat  
21.03.2024:BKS Sisukkaat- Ratsumestari 1  
26.03.2024:Musta Ysi- BKS Sisukkaat  
04.04.2024:BKS Sisukkaat- Underdogs  
09.04.2024:Pennyttömät 1- BKS Sisukkaat  
18.04.2024:BKS Sisukkaat- APR 1  
25.04.2024:BKS Sisukkaat- Reilukerho  


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU