Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

BKS Sankarit

Runkosarjassa kaudella 2023-2024 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
14.Kaipainen Jukka16115674433
18.Sacklen Timo211110767233
32.Keinonen Kari1284513624
43.Rekilä Panu1073472621
58.Toikkanen Mika651271015
88.Kojo Aleksi42215186
94.Kotipuro Matti112933506
108.Forsman Janne71614323
116.Rajala Kalle101150

Ylös

19.09.2023:BKS Sankarit- Small Boys2-2 (14-13) 
26.09.2023:Theam Biljardiasennus- BKS Sankarit2-2 (13-17) 
03.10.2023:BKS Sankarit- Bäckkäri 14-0 (20-11) 
12.10.2023:NB-Team- BKS Sankarit0-4 (5-20) 
17.10.2023:Galaxie Losers- BKS Sankarit4-0 (20-11) 
24.10.2023:BKS Sankarit- BCA 12-2 (18-13) 
31.10.2023:PPP 3- BKS Sankarit3-1 (17-10) 
09.11.2023:BKS Sankarit- Bar Backyard Pool4-0 (20-11) 
14.11.2023:BC/X- BKS Sankarit3-1 (19-13) 
21.11.2023:BKS Sankarit- BKS Starat2-2 (15-17) 
28.11.2023:FD Semafori- BKS Sankarit1-3 (11-17) 
07.12.2023:BKS Sankarit- Playboys4-0 (20-0)  *
12.12.2023:Multsun Pantterit- BKS Sankarit1-3 (14-17) 
02.01.2024:BKS Sankarit- Boltsiboys1-3 (13-17) 
09.01.2024:Piljardikerho- BKS Sankarit2-2 (11-12) 
16.01.2024:Small Boys- BKS Sankarit4-0 (20-8) 
23.01.2024:BKS Sankarit- Theam Biljardiasennus2-2 (13-15) 
30.01.2024:Bäckkäri 1- BKS Sankarit1-3 (10-17) 
06.02.2024:BKS Sankarit- NB-Team2-2 (18-12) 
13.02.2024:BKS Sankarit- Galaxie Losers4-0 (20-7) 
22.02.2024:BCA 1- BKS Sankarit4-0 (20-9) 
29.02.2024:BKS Sankarit- PPP 31-3 (9-17) 
05.03.2024:Bar Backyard Pool- BKS Sankarit  
12.03.2024:BKS Sankarit- BC/X  
19.03.2024:BKS Starat- BKS Sankarit  
28.03.2024:BKS Sankarit- FD Semafori  
02.04.2024:Playboys- BKS Sankarit  
09.04.2024:BKS Sankarit- Multsun Pantterit  
16.04.2024:Boltsiboys- BKS Sankarit  
23.04.2024:BKS Sankarit- Piljardikerho  

Merkkien selitykset: * = luovutus


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU