Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan 2. divisioona 2023-2024

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 18.04.2024

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.VBK 3 201190572326917442
2.LeTo 201244512925720340
3.Pikku Pete Pool 201154473325221138
4.PPP 4 20947433722022331
5.Allaspojat 20767394122523527
6.Old Bronx 20749384222723625
7.Tampereen A-Kilta 20587394122322423
8.Jamo Racing 20578334721023622
9.APR 2 20479344620224119
10.KööGB 204610305019724218
11.Pispalan Köö 202612295119224912

Ylös

2. divisioonan A-lohkon pelaajien rankinglista 18.04.2024

 PelaajaOVH+E-EP
1.Hagren Jari, VBK 320182753454
2.Pohjolainen Harri, VBK 320173724051
3.Lunden Marko, PPP 420164744548
4.Mäennenä Tapio, Pikku Pete Pool18144593842
5.Tamminen Pekka, Pispalan Köö20146654642
6.Kalho Mika, PPP 418135614039
7.Puotiniemi Mikko, VBK 320137623939
8.Rytinki Tero, Tampereen A-Kilta16124553336
9.Palmi Marko, Pikku Pete Pool18126644236
10.Koivula Jarmo, Allaspojat20128655236
11.Koivisto Janne, Pikku Pete Pool17116574633
12.Rantanen Jesse, LeTo11101431530
13.Hursti Ville, PPP 411101422430
14.Harainen Kalle, LeTo16106534230
15.Ollila Lauri-Pekka, Old Bronx16106524530
16.Törmä Janne, Old Bronx18108585130
17.Pajunen Jouni, Allaspojat19109585530
18.Lindstedt Veikko, VBK 320911606127
19.Peltomaa Juha-Pekka, Jamo Racing1082341724
20.Lehtonen Ville, LeTo1183382924
21.Kärkkäinen Tommi, Tampereen A-Kilta19811545424
22.Salakari Jari, APR 21174333121
23.Rytkönen Riku, Jamo Racing1376413521
24.Malinen Martti, Pikku Pete Pool1679475021
25.Naparstok Ville, APR 266024218
26.Ahmed Musa, APR 2963322218
27.Rantala Jere, Jamo Racing1266303218
28.Korpimäki Petri, KööGB1367373318
29.Kivistö Jani, Old Bronx1367354218
30.Saarinen Hannu, Old Bronx17611435118
31.Ylilammi Joni, LeTo651211115
32.Vankka Antti, Old Bronx954282215
33.Salonen Pentti, Allaspojat954262615
34.Korpela Henry, Jamo Racing1358374115
35.Soini Henry, Pispalan Köö15510384815
36.Kivistö Raimo, KööGB17512395415
37.Himanen Juhani, LeTo541171312
38.Savolainen Atte, LeTo541161212
39.Järvinen Pauli, Tampereen A-Kilta642191612
40.Rissanen Maarit, KööGB642171812
41.Selin Carita, KööGB743221512
42.Sandström Sebastian, APR 2743181512
43.Salonen Mika, Allaspojat743212012
44.Koivu Joona, LeTo1046253012
45.Väyrynen Toni, Jamo Racing1248293912
46.Leskinen Seppo, Pispalan Köö1248263812
47.Nieminen Esa, Tampereen A-Kilta14410294712
48.Sartolahti Jari, Tampereen A-Kilta53217149
49.Hautala Sami, KööGB83520219
50.Palojoki Juuso, APR 293621319
51.Kvick Toni, Allaspojat93618299
52.Rantanen Päivi, PPP 4113819369
53.Ahoniemi Tero, Pispalan Köö1431125479
54.Mäkelä Jesse, LeTo220846
 Lehtinen Anssi, LeTo220846
56.Gastolek Aleksander, Tampereen A-Kilta220856
57.Kaipainen Jukka, Allaspojat3211086
58.Ruokonen Sari, KööGB321876
59.Multanen Kati, KööGB42213146
60.Peltonen Jari, APR 252313166
61.Vidgren Pekka, Pispalan Köö62416216
62.Paavola Joonas, APR 262414216
63.Hovi Ilari, APR 262413216
64.Viksten Mika, Tampereen A-Kilta72515216
65.Mustasilta Timo, Tampereen A-Kilta72515236
66.Näsiaho Tero, Pikku Pete Pool110403
67.Turunen Tapio, Pispalan Köö110413
 Lehtinen Kari-Pekka, Tampereen A-Kilta110413
69.Reini Valtteri, PPP 4110423
 Manninen Joonas, LeTo110423
71.Juusela Marko, KööGB110433
 Honkaluoma Jukka, KööGB110433
73.Kivikko Hannu, LeTo211753
74.Salminen Janne, Tampereen A-Kilta211663
 Rajala Miro, Pikku Pete Pool211663
76.Airu Erik, Allaspojat211463
77.Sinisalo Tanja, Pikku Pete Pool312693
78.Pajunen Kari-Tapio, Allaspojat41310133
79.Airikka Pyry, Jamo Racing4137123
80.Perttunen Keijo, Old Bronx4135133
81.Pajunen Vesa, Allaspojat51410183
 Korhonen Jussi, KööGB51410183
83.Karimaa Antti, KööGB61512203
84.Kuparinen Konsta, APR 261513233
85.Leppänen Rauno, Jamo Racing71611273
86.Niemi Juuso, Jamo Racing81718293
87.Salakari Suvi, APR 21211113473
88.Tykkyläinen Reijo, Pispalan Köö101340
 Turunen Jenna, APR 2101340
 Tuominen Lasse, Jamo Racing101340
 Suokas Sebastian, APR 2101340
 Salovaara Pertti, LeTo101340
 Kouki Tomi, LeTo101340
94.Viitaniemi Jukka, Pispalan Köö101240
 Markkanen Arttu, APR 2101240
 Kallas-Laine Jyrki, LeTo101240
 Högman Ville, Pikku Pete Pool101240
98.Viio Robert, Pikku Pete Pool101140
 Outavaara Ville, Pikku Pete Pool101140
 Majuri Pertti, Tampereen A-Kilta101140
 Karalahti Mika, LeTo101140
102.Hupanen Kai, Pikku Pete Pool202580
 Hammoud Khaled, LeTo202580
104.Lehto Antti, Allaspojat202380
 Hepo-oja Pentti, KööGB202380
 Hakolinna Jonna, KööGB202380
107.Kovanen Petter, Old Bronx3036120
108.Mantila Ari, LeTo3033120
109.Mustalahti Marika, PPP 43032120
110.Siurola Kristiina, KööGB5055200
111.Achren Anne, PPP 47078280
112.Lunden Noora, PPP 490910360
113.Suuronen Hannu, Pispalan Köö1001013400


 

Muut sarjatasot

Mest.sarja 23.04.2024
1. divisioona 02.05.2024

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

    Näytä kaikki lohkot
    Näytä vain A-lohko
    Näytä vain B-lohko




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU