Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2018-2019

Mestaruussarjan sarjataulukko 21.03.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 241932762042824660
2.Playboys 221462632538022748
3.PPP 1 241365564036433945
4.LYPP 221084533434529038
5.Multsun Pantterit 231049424932133834
6.Galaxie Losers 23878454733934231
7.NB-Team 237106504234032531
8.BC Old Factory 23869425031534230
9.Piljardikerho 22778444432530828
10.ProPool 225134454331833328
11.BC/X 245910415532835824
12.BKS Starat 236512395332734523
13.BKS Sankarit 233713316128439516
14.Small Boys 233713316127739216
15.Välibaari 1 232615296327338412

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 21.03.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.VBK 251951732743728362
2.Ratsumestari 1 251294613939532445
3.Bar Backyard 1 2511104584239234643
4.PPP 3 2510123594137732542
5.FD Semafori 259124584238434039
6.Bäckkäri 1 248106514535334234
7.BKS Sisukkaat 256145524836235432
8.TVB Blues 25799485237438330
9.GP Diesel 256118465434337529
10.Pool Fiction 245127474936434427
11.PC-Tasanne 256811406033939426
12.BK Nekala 2 *245910405631337724
13.Tampereen A-Kilta 257216386231140123
14.Suoraman Pub 243147445234634323
15.Old Bronx 1 2531111425832538520
16.Team Kädettömät 255416356531741619

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 21.03.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pooligans 191531562026615948
2.PPP 2 19892453123119233
3.Välibaari 2 19874443223119231
4.Ratsumestari 2 19793443223617830
5.Pete Pool 19766403621122027
6.PB Diesel 19595393720921724
7.Saluunan Sheriffit 2 19577354121122022
8.Old Bronx 2 19487334318622620
9.Allaspojat 19478334321721919
10.Pispalan Köö 194510314519324517
11.Bertelin Jekku 19298304618424415
12.KööGB 193511265018725014

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 21.03.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Team Milla 17962422621317233
2.Backyard Predators 18756373520620926
3.Bertelin Pommi 18684363620819426
4.BKS Superit 17665353320519524
5.BTV 17575373119619622
6.Musta Ysi 17575343420119322
7.Saluunan Sheriffit 1 174103343419819922
8.Brick House 18639333920721521
9.BC Penthouse 173104333519519019
10.Ratsumestari 3 17386323618219717
11.Ylävoima 17368274117322415


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU