Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2017-2018

Mestaruussarjan sarjataulukko 20.02.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 201811691137616355
2.Playboys 201460572334422648
3.PPP 1 191054453128426435
4.NB-Team 201046423829629534
5.LYPP 18945423028625731
6.BC/X 21786424230329329
7.PPN 19748393727926325
8.Piljardikerho 207310354529730724
9.Siimaseuran Säkittäjät 20668374328131424
10.Multsun Pantterit 21588364829932323
11.Galaxie Losers 20578374328030722
12.BC Old Factory 204412295124634116
13.Small Boys 203710305025132116
14.Välibaari 1 182610254723229012
15.FD Semafori 18071123492183087

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 20.02.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Bar Backyard Pool 201460582235020248
2.Siimaseuran Sankarit 211281592535924844
3.Pool Fiction 20992473330325736
4.VBK 21975483632528934
5.TVB Blues 20965473331327433
6.Ratsumestari 1 20776404028729528
7.Suoraman Pub 1 20668374328028324
8.PPP 4 20587394128829923
9.BK Nekala 2 *204115384228629323
10.Team Kädettömät 214116384628233123
11.Old Bronx 1 20488344626431320
12.Tampereen A-Kilta 204610305025332718
13.AP9 202126354527431018
14.GP Diesel 203413295126132113
15.BC Penthouse 212712295526134413

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 20.02.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Siimaseuran Sisukkaat 13922351716913629
2.Bäckkäri 1 14752352117713926
3.Ratsumestari 2 15744332717216525
4.PPP 2 14554322415815420
5.Team Milla 14545302616414919
6.PB Diesel 15546283217417619
7.Old Bronx 2 14536272916515818
8.Bar Bertel 13517213113915916
9.Välibaari 2 15447283216217316
10.Musta Ysi 14347213515017713
11.Pispalan Köö 15348223814518913

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 20.02.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.PPP 3 171133472122716536
2.Hätähousut 16961422220415333
3.PC-Tasanne 161024392520416132
4.Saluunan Sheriffit 15852382219314329
5.Pete Pool 16754372719616926
6.Suoraman Pub 2 16565323217518821
7.BTV 16475293517019319
8.Allaspojat 16538303418219318
9.TVB Reds 16466293517319418
10.Team Lato 16448263817018616
11.Puumat 16141118461412187
12.KööGB 16051117471382105


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU