Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2021-2022

Mestaruussarjan sarjataulukko 24.05.2022

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Playboys 282350902250227474
2.Theam Biljardiasennus 282251892350127471
3.BKS Starat 281495664643137351
4.BCA 1 2811125674543435245
5.Galaxie Losers 2813312605242437242
6.Piljardikerho 2810117595341538741
7.BC/X 289136625041539140
8.PPN 289811555741039535
9.NB-Team 288812516138142332
10.BKS Sankarit 287912466637744030
11.Multsun Pantterit *286913446835745427
12.PPP 3 2841311466637343325
13.Small Boys 284915387434545721
14.PPP 1 283916347831448918
15.Pooligans 282719337931347813

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 19.05.2022

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.VBK 1 2816111763647033159
2.Bar Backyard Pool 2814122714145734054
3.FD Semafori 2813105664644138849
4.Pool Fiction 281297615142139045
5.Bäckkäri 1 2811116664644739044
6.Team Milla Magiat 281279615142437543
7.Ratsumestari 1 2810117605244341441
8.Suoraman Pub 289910535938442136
9.TVB Blues *2881010545840542734
10.BCA 2 287912506239243330
11.BKS Sisukkaat 287813486437643129
12.Poolrollers 2841212466637342724
13.PC-Tasanne 2841113427035745123
14.APR 1 2841014456737144722
15.Underdogs 2821412417136446020

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 05.05.2022

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.APR 2 18981462622217435
2.BKS Superit 181044462623417034
3.Team Kädettömät 18972452723117934
4.Ratsumestari 2 18765393321719827
5.Tampereen A-Kilta 18666363619821124
6.KööGB 18585363620420523
7.BC Penthouse 18567314120120921
8.PPP 4 18486343819220220
9.Pete Pool 18369284417123115
10.Pispalan Köö 18131419531602516

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 05.05.2022

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.VBK 2 181611571525614749
2.Musta Ysi 181422541824515544
3.Reilukerho 181233482423715639
4.Poolers 18756383420120526
5.Pikku Pete Pool 18657343820220923
6.Mestari 18477324019421119
7.Jamon enkelit 18369274517922215
8.BowlPool21 183411244818823313
9.Vastavirta Pool 182610254715323812
10.PB Diesel *18231321511582379

Merkkien selitykset: * = luovutus


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2020-2021, syksy
2019-2020, kevät
2019-2020, syksy
2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU