Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2016-2017

Mestaruussarjan sarjataulukko 20.04.2017

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Playboys 262141802446125567
2.Hustlers 261961802446526463
3.Boltsiboys 2611114594539535144
4.BC/X 261187564839934641
5.PPP 1 2612311545038538039
6.Galaxie Losers 261097574739238739
7.Multsun Pantterit 269710495536640234
8.Taka-9 269413465836238831
9.LYPP 266128505436938130
10.NB-Team 266911446034341627
11.BC Old Factory 265912426233841024
12.Siimaseuran Säkittäjät 265615416333841721
13.Small Boys 264517337130943617
14.Siimaseuran Starat 2621113376733442317

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 13.04.2017

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Välibaari 1 261772693543931658
2.FD Semafori 261196614341235842
3.Siimaseuran Sankarit 261259564839637341
4.BC Penthouse 261097535139036439
5.Pool Fiction 268144604438735438
6.BK Nekala 2 26998535138536936
7.Ratsumestari 1 26989505437937935
8.GP Diesel 269611485636736833
9.Suoraman Pub 1 26899525235338733
10.Pub A'la Pispala 267127545039836433
11.Backyard Pool 3 265138465835939628
12.PPP 4 *267613436132741427
13.Backyard Pool 1 2651011455934839525
14.PC-Tasanne 262915386632242515

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 13.04.2017

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.TVB Blues 221462642430317848
2.Team Kädettömät 221246553327622040
3.AP9 221084523625622738
4.Space Invaders 22967434524826033
5.PB Diesel 227123503826423033
6.Team Milla 22886484025624132
7.Siimaseuran Sisukkaat 22877493926824431
8.Old Bronx 2 226106424624824828
9.Pete Pool 22589355321927923
10.Suoraman Pub 2 224711355322627519
11.Köö Girls 2211011295921128813
12.Allaspojat 221813266220428911

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 13.04.2017

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Tampereen A-Kilta 201451562426617247
2.Old Bronx 1 201361552526217845
3.Ratsumestari 2 201082493125220338
4.PPP 2 20884453523921032
5.Hätähousut 20866413922022130
6.TVB Reds 20776433723521928
7.BTV 20749354520923725
8.Välibaari 2 *20488344620424220
9.Backyard Pool 2 205312334720323918
10.PPP 3 *20151424561852638
11.Pispalan Köö 20141525551752667

Merkkien selitykset: * = luovutus


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU