Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan otteluohjelmat 2016-2017

Mestaruussarjan otteluohjelma syyskaudella

20.09.2016BC/X- Small Boys3-1 (18-10) 
 Multsun Pantterit- BC Old Factory4-0 (20-12) 
 Playboys- Boltsiboys2-2 (12-14) 
 Siimaseuran Säkittäjät- LYPP3-1 (16-16) 
 Taka-9- PPP 11-3 (10-16) 
22.09.2016Hustlers- Galaxie Losers3-1 (19-12) 
 NB-Team- Siimaseuran Starat3-1 (15-9) 
27.09.2016Boltsiboys- BC/X2-2 (11-14) 
 Galaxie Losers- BC Old Factory4-0 (20-12) 
 LYPP- Playboys1-3 (10-15) 
 Multsun Pantterit- Hustlers1-3 (10-18) 
 PPP 1- Small Boys3-1 (19-14) 
29.09.2016NB-Team- Siimaseuran Säkittäjät3-1 (17-12) 
 Siimaseuran Starat- Taka-90-4 (12-20) 
04.10.2016BC Old Factory- LYPP2-2 (12-12) 
 Hustlers- NB-Team3-1 (18-6) 
 PPP 1- BC/X2-2 (15-17) 
 Small Boys- Siimaseuran Starat2-2 (12-14) 
 Taka-9- Boltsiboys1-3 (14-16) 
06.10.2016Galaxie Losers- Multsun Pantterit4-0 (20-11) 
11.10.2016BC/X- Galaxie Losers3-1 (19-11) 
 Boltsiboys- BC Old Factory2-2 (16-13) 
 LYPP- Hustlers2-2 (18-15) 
 Multsun Pantterit- Small Boys2-2 (15-14) 
 Siimaseuran Starat- Siimaseuran Säkittäjät2-2 (17-17) 
13.10.2016Playboys- PPP 14-0 (20-3) 
 Taka-9- NB-Team3-1 (19-14) 
18.10.2016Siimaseuran Säkittäjät- Playboys1-3 (10-16) 
25.10.2016Boltsiboys- Small Boys3-1 (19-13) 
 Hustlers- PPP 12-2 (15-12) 
 LYPP- Taka-93-1 (19-14) 
 Playboys- Siimaseuran Starat2-2 (16-12) 
 Siimaseuran Säkittäjät- Galaxie Losers3-1 (17-11) 
27.10.2016BC Old Factory- BC/X3-1 (18-12) 
 NB-Team- Multsun Pantterit2-2 (18-17) 
01.11.2016BC/X- LYPP2-2 (15-15) 
 Galaxie Losers- NB-Team2-2 (18-13) 
 Multsun Pantterit- Siimaseuran Säkittäjät3-1 (15-14) 
 Taka-9- Hustlers1-3 (10-16) 
03.11.2016PPP 1- Boltsiboys3-1 (17-15) 
 Small Boys- Playboys1-3 (9-18) 
07.11.2016BC Old Factory- PPP 11-3 (12-19) 
08.11.2016Hustlers- BC/X3-1 (18-9) 
 LYPP- Small Boys2-2 (15-13) 
 Multsun Pantterit- Siimaseuran Starat2-2 (15-16) 
 Taka-9- Galaxie Losers0-4 (5-20) 
10.11.2016NB-Team- Playboys0-4 (6-20) 
15.11.2016Boltsiboys- Hustlers2-2 (16-14) 
 Playboys- Multsun Pantterit3-1 (17-12) 
 PPP 1- LYPP4-0 (20-7) 
 Siimaseuran Starat- Galaxie Losers1-3 (13-16) 
17.11.2016BC Old Factory- NB-Team2-2 (13-15) 
 BC/X- Taka-90-4 (9-20) 
 Small Boys- Siimaseuran Säkittäjät0-4 (8-20) 
19.11.2016Siimaseuran Starat- BC Old Factory2-2 (14-14) 
22.11.2016Galaxie Losers- Small Boys1-3 (9-16) 
 LYPP- Boltsiboys1-3 (15-15) 
 Multsun Pantterit- PPP 13-1 (17-13) 
 Playboys- Taka-93-1 (19-13) 
24.11.2016Hustlers- Siimaseuran Starat4-0 (20-11) 
 NB-Team- BC/X1-3 (13-17) 
 Siimaseuran Säkittäjät- BC Old Factory1-3 (10-18) 
29.11.2016BC/X- Multsun Pantterit2-2 (18-12) 
 Galaxie Losers- LYPP3-1 (17-13) 
 PPP 1- Siimaseuran Säkittäjät3-1 (18-13) 
30.11.2016Siimaseuran Säkittäjät- Boltsiboys2-2 (12-13) 
01.12.2016Hustlers- Playboys1-3 (8-17) 
 NB-Team- Small Boys3-1 (15-11) 
 Siimaseuran Starat- Boltsiboys0-4 (7-20) 
 Taka-9- BC Old Factory0-4 (10-20) 
08.12.2016BC Old Factory- Hustlers  
 BC/X- Siimaseuran Säkittäjät  
 Boltsiboys- NB-Team  
 LYPP- Multsun Pantterit  
 Playboys- Galaxie Losers  
 Siimaseuran Starat- PPP 1  
 Small Boys- Taka-9  
13.12.2016Boltsiboys- Galaxie Losers  
 LYPP- Siimaseuran Starat  
 Multsun Pantterit- Taka-9  
 Playboys- BC/X  
 PPP 1- NB-Team  
 Siimaseuran Säkittäjät- Hustlers  
 Small Boys- BC Old Factory  
20.12.2016BC Old Factory- Playboys  
 Hustlers- Small Boys  
 NB-Team- LYPP  
 Siimaseuran Starat- BC/X  
 Taka-9- Siimaseuran Säkittäjät  
22.12.2016Boltsiboys- Multsun Pantterit  
 Galaxie Losers- PPP 1  

Ylös

1. divisioonan otteluohjelma syyskaudella

20.09.2016BC Penthouse- GP Diesel1-3 (15-15) 
 PC-Tasanne- Suoraman Pub 11-3 (13-17) 
 PPP 4- Backyard Pool 33-1 (18-13) 
 Ratsumestari 1- Backyard Pool 13-1 (18-9) 
 Välibaari 1- BK Nekala 22-2 (13-16) 
22.09.2016Pub A'la Pispala- FD Semafori3-1 (18-17) 
 Siimaseuran Sankarit- Pool Fiction2-2 (16-14) 
27.09.2016BK Nekala 2- BC Penthouse3-1 (18-15) 
 Pool Fiction- PC-Tasanne2-2 (16-12) 
 Pub A'la Pispala- Ratsumestari 14-0 (20-12) 
 Suoraman Pub 1- PPP 43-1 (17-13) 
29.09.2016Backyard Pool 1- Backyard Pool 33-1 (17-14) 
 FD Semafori- Siimaseuran Sankarit3-1 (17-13) 
 GP Diesel- Välibaari 11-3 (8-17) 
04.10.2016Backyard Pool 1- PPP 41-3 (12-17) 
 Ratsumestari 1- Suoraman Pub 13-1 (19-16) 
 Siimaseuran Sankarit- PC-Tasanne3-1 (19-11) 
 Välibaari 1- Pool Fiction3-1 (16-13) 
06.10.2016Backyard Pool 3- Pub A'la Pispala2-2 (15-14) 
 BC Penthouse- FD Semafori2-2 (14-18) 
 GP Diesel- BK Nekala 23-1 (16-7) 
11.10.2016BK Nekala 2- Backyard Pool 32-2 (14-14) 
 FD Semafori- Ratsumestari 12-2 (16-12) 
 Pool Fiction- BC Penthouse2-2 (17-15) 
 PPP 4- GP Diesel2-2 (11-15) 
 Pub A'la Pispala- Siimaseuran Sankarit1-3 (14-16) 
 Suoraman Pub 1- Välibaari 14-0 (20-13) 
13.10.2016PC-Tasanne- Backyard Pool 12-2 (12-14) 
25.10.2016BC Penthouse- Backyard Pool 13-1 (16-11) 
 PC-Tasanne- Pub A'la Pispala2-2 (11-15) 
 Pool Fiction- Ratsumestari 12-2 (12-14) 
 Välibaari 1- PPP 43-1 (18-6) 
27.10.2016Backyard Pool 3- Suoraman Pub 13-1 (17-12) 
 FD Semafori- BK Nekala 21-3 (15-18) 
 Siimaseuran Sankarit- GP Diesel3-1 (18-12) 
01.11.2016Backyard Pool 1- Suoraman Pub 12-2 (13-12) 
 BK Nekala 2- Siimaseuran Sankarit3-1 (19-10) 
 PC-Tasanne- Backyard Pool 32-2 (15-15) 
 PPP 4- Pool Fiction0-4 (8-20) 
 Pub A'la Pispala- Välibaari 12-2 (15-15) 
03.11.2016GP Diesel- FD Semafori1-3 (15-16) 
 Ratsumestari 1- BC Penthouse3-1 (18-12) 
08.11.2016Backyard Pool 3- Pool Fiction2-2 (10-14) 
 BC Penthouse- PPP 43-1 (16-12) 
 BK Nekala 2- Pub A'la Pispala2-2 (16-12) 
 Ratsumestari 1- GP Diesel1-3 (11-17) 
 Välibaari 1- Backyard Pool 13-1 (19-13) 
10.11.2016FD Semafori- PC-Tasanne4-0 (20-8) 
 Siimaseuran Sankarit- Suoraman Pub 12-2 (17-16) 
15.11.2016PC-Tasanne- BK Nekala 22-2 (11-14) 
 PPP 4- Ratsumestari 12-2 (14-16) 
 Pub A'la Pispala- GP Diesel3-1 (19-13) 
 Suoraman Pub 1- BC Penthouse2-2 (11-13) 
17.11.2016Backyard Pool 3- Siimaseuran Sankarit2-2 (18-15) 
 Välibaari 1- FD Semafori2-2 (17-13) 
22.11.2016Backyard Pool 1- BK Nekala 22-2 (13-13) 
 GP Diesel- Backyard Pool 31-3 (13-18) 
 PC-Tasanne- Ratsumestari 12-2 (16-12) 
 Pool Fiction- Suoraman Pub 12-2 (11-10) 
 Siimaseuran Sankarit- Välibaari 10-4 (9-20) 
24.11.2016FD Semafori- PPP 41-3 (13-16) 
 Pool Fiction- Backyard Pool 12-2 (13-13) 
 Pub A'la Pispala- BC Penthouse2-2 (15-14) 
29.11.2016BC Penthouse- PC-Tasanne3-1 (18-9) 
 GP Diesel- Pool Fiction3-1 (16-10) 
 Ratsumestari 1- Välibaari 11-3 (11-19) 
 Suoraman Pub 1- Pub A'la Pispala2-2 (12-15) 
01.12.2016Backyard Pool 1- Siimaseuran Sankarit2-2 (13-17) 
 FD Semafori- Backyard Pool 32-2 (14-16) 
 PPP 4- BK Nekala 20-4 (9-20) 
08.12.2016Backyard Pool 3- Ratsumestari 1  
 BC Penthouse- Välibaari 1  
 BK Nekala 2- Pool Fiction  
 FD Semafori- Suoraman Pub 1  
 GP Diesel- PC-Tasanne  
 PPP 4- Siimaseuran Sankarit  
 Pub A'la Pispala- Backyard Pool 1  
13.12.2016BK Nekala 2- Ratsumestari 1  
 PC-Tasanne- PPP 4  
 Pool Fiction- Pub A'la Pispala  
 Suoraman Pub 1- GP Diesel  
 Välibaari 1- Backyard Pool 3  
15.12.2016Backyard Pool 1- FD Semafori  
 Siimaseuran Sankarit- BC Penthouse  
20.12.2016Backyard Pool 1- GP Diesel  
 Pool Fiction- FD Semafori  
 PPP 4- Pub A'la Pispala  
 Ratsumestari 1- Siimaseuran Sankarit  
22.12.2016Backyard Pool 3- BC Penthouse  
 Suoraman Pub 1- BK Nekala 2  
 Välibaari 1- PC-Tasanne  

Ylös

2. divisioonan A-lohkon otteluohjelma syyskaudella

27.09.2016Allaspojat- Suoraman Pub 21-3 (11-14) 
 Köö Girls- Space Invaders2-2 (14-12) 
 PB Diesel- TVB Blues2-2 (9-11) 
 Siimaseuran Sisukkaat- Pete Pool1-3 (8-13) 
 Team Kädettömät- Team Milla1-3 (10-12) 
29.09.2016AP9- Old Bronx 22-2 (11-9) 
04.10.2016Old Bronx 2- Köö Girls3-1 (15-8) 
 Space Invaders- Siimaseuran Sisukkaat1-3 (11-14) 
 Suoraman Pub 2- PB Diesel1-3 (10-15) 
 TVB Blues- AP93-1 (13-7) 
06.10.2016Pete Pool- Team Kädettömät0-4 (6-16) 
 Team Milla- Allaspojat3-1 (13-7) 
11.10.2016Allaspojat- Pete Pool2-2 (12-10) 
 Köö Girls- TVB Blues2-2 (10-14) 
 PB Diesel- Team Milla2-2 (13-11) 
 Team Kädettömät- Space Invaders1-3 (9-12) 
13.10.2016AP9- Suoraman Pub 23-1 (15-9) 
 Siimaseuran Sisukkaat- Old Bronx 24-0 (16-10) 
25.10.2016Pete Pool- PB Diesel2-2 (10-12) 
 Suoraman Pub 2- Köö Girls2-2 (13-12) 
 Team Milla- AP91-3 (6-14) 
 TVB Blues- Siimaseuran Sisukkaat3-1 (15-8) 
27.10.2016Old Bronx 2- Team Kädettömät2-2 (12-14) 
 Space Invaders- Allaspojat3-1 (15-10) 
01.11.2016Allaspojat- Old Bronx 22-2 (12-11) 
 Köö Girls- Team Milla3-1 (14-8) 
 Team Kädettömät- TVB Blues2-2 (12-13) 
03.11.2016AP9- Pete Pool3-1 (13-11) 
 PB Diesel- Space Invaders2-2 (13-13) 
 Siimaseuran Sisukkaat- Suoraman Pub 21-3 (11-14) 
08.11.2016AP9- Space Invaders3-1 (12-9) 
 Suoraman Pub 2- Team Kädettömät1-3 (8-13) 
 Team Milla- Siimaseuran Sisukkaat2-2 (12-10) 
 TVB Blues- Allaspojat4-0 (16-4) 
10.11.2016Old Bronx 2- PB Diesel2-2 (12-10) 
 Pete Pool- Köö Girls2-2 (9-14) 
15.11.2016Köö Girls- AP92-2 (9-11) 
 PB Diesel- Allaspojat1-3 (8-12) 
 Space Invaders- Old Bronx 22-2 (9-12) 
 TVB Blues- Suoraman Pub 22-2 (12-10) 
17.11.2016Siimaseuran Sisukkaat- Team Kädettömät1-3 (8-15) 
 Team Milla- Pete Pool4-0 (16-4) 
22.11.2016Allaspojat- Siimaseuran Sisukkaat2-2 (13-12) 
 Köö Girls- PB Diesel2-2 (12-11) 
 Old Bronx 2- Team Milla1-3 (7-13) 
 Pete Pool- Suoraman Pub 23-1 (15-11) 
 Team Kädettömät- AP91-3 (9-13) 
24.11.2016Space Invaders- TVB Blues0-4 (4-16) 
29.11.2016Allaspojat- Köö Girls2-2 (13-12) 
 Pete Pool- Old Bronx 22-2 (14-13) 
 Siimaseuran Sisukkaat- AP90-4 (8-16) 
 TVB Blues- Team Milla3-1 (14-6) 
01.12.2016PB Diesel- Team Kädettömät3-1 (12-9) 
 Suoraman Pub 2- Space Invaders1-3 (8-13) 
13.12.2016Old Bronx 2- Suoraman Pub 2  
 PB Diesel- Siimaseuran Sisukkaat  
 Pete Pool- TVB Blues  
 Team Milla- Space Invaders  
15.12.2016AP9- Allaspojat  
 Köö Girls- Team Kädettömät  
20.12.2016Space Invaders- Pete Pool  
 Suoraman Pub 2- Team Milla  
 Team Kädettömät- Allaspojat  
 TVB Blues- Old Bronx 2  
22.12.2016AP9- PB Diesel  
 Siimaseuran Sisukkaat- Köö Girls  

2. divisioonan B-lohkon otteluohjelma syyskaudella

27.09.2016Backyard Pool 2- Pispalan Köö3-1 (12-5) 
 Old Bronx 1- Hätähousut3-1 (13-5) 
 Ratsumestari 2- BTV3-1 (13-11) 
 TVB Reds- PPP 32-2 (13-12) 
29.09.2016Välibaari 2- PPP 22-2 (12-11) 
04.10.2016BTV- Välibaari 21-3 (6-14) 
 Pispalan Köö- Old Bronx 11-3 (11-13) 
 Tampereen A-Kilta- Ratsumestari 22-2 (12-14) 
06.10.2016Hätähousut- TVB Reds3-1 (14-6) 
 PPP 2- Backyard Pool 23-1 (14-6) 
11.10.2016Backyard Pool 2- BTV1-3 (5-15) 
 Old Bronx 1- PPP 22-2 (12-13) 
 TVB Reds- Pispalan Köö3-1 (13-9) 
13.10.2016Ratsumestari 2- PPP 33-1 (14-9) 
 Välibaari 2- Tampereen A-Kilta1-3 (9-14) 
25.10.2016PPP 3- Välibaari 22-2 (10-11) 
 Tampereen A-Kilta- Backyard Pool 23-1 (12-10) 
27.10.2016BTV- Old Bronx 12-2 (10-14) 
 Hätähousut- Ratsumestari 21-3 (6-15) 
 PPP 2- TVB Reds2-2 (14-11) 
01.11.2016Old Bronx 1- Tampereen A-Kilta4-0 (16-5) 
 Ratsumestari 2- Pispalan Köö4-0 (16-4) 
 TVB Reds- BTV2-2 (12-12) 
03.11.2016Backyard Pool 2- PPP 33-1 (12-9) 
08.11.2016PPP 3- Old Bronx 11-3 (12-13) 
 Tampereen A-Kilta- TVB Reds3-1 (13-9) 
10.11.2016Hätähousut- Backyard Pool 23-1 (14-6) 
 PPP 2- Ratsumestari 23-1 (15-10) 
14.11.2016Välibaari 2- Hätähousut2-2 (11-11) 
15.11.2016Backyard Pool 2- Välibaari 23-1 (15-10) 
 Hätähousut- PPP 33-1 (13-10) 
 Pispalan Köö- PPP 21-3 (4-14) 
17.11.2016BTV- Tampereen A-Kilta0-4 (4-16) 
 Old Bronx 1- TVB Reds1-3 (8-13) 
21.11.2016Pispalan Köö- Välibaari 22-2 (11-12) 
22.11.2016PPP 3- Pispalan Köö2-2 (11-11) 
 Tampereen A-Kilta- PPP 23-1 (15-10) 
 TVB Reds- Backyard Pool 21-3 (8-14) 
24.11.2016BTV- Hätähousut3-1 (15-13) 
 Ratsumestari 2- Old Bronx 11-3 (8-15) 
29.11.2016Backyard Pool 2- Ratsumestari 21-3 (12-15) 
 Hätähousut- Tampereen A-Kilta0-4 (5-16) 
 Pispalan Köö- BTV1-3 (10-14) 
01.12.2016PPP 2- PPP 34-0 (16-5) 
 Välibaari 2- TVB Reds1-3 (7-14) 
13.12.2016PPP 3- BTV  
 Tampereen A-Kilta- Pispalan Köö  
 TVB Reds- Ratsumestari 2  
15.12.2016Hätähousut- PPP 2  
 Old Bronx 1- Välibaari 2  
20.12.2016Old Bronx 1- Backyard Pool 2  
 Pispalan Köö- Hätähousut  
 Tampereen A-Kilta- PPP 3  
22.12.2016BTV- PPP 2  
 Ratsumestari 2- Välibaari 2  


 

Katso myös

Mestaruussarjan ottelut ja niiden tulokset

1. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

2. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

Ottelua siirtämässä?

Ottelusiirto-ohje
Ottelusiirtolomake

Otteluohjelmat




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU