Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan otteluohjelmat 2018-2019

Mestaruussarjan otteluohjelma kevätkaudella

03.01.2019BKS Sankarit- Piljardikerho1-3 (10-19) 
08.01.2019BC/X- Playboys2-2 (10-15) 
 Multsun Pantterit- Galaxie Losers0-4 (9-20) 
 PPP 1- Välibaari 13-1 (16-15) 
 Small Boys- Hustlers1-3 (12-19) 
10.01.2019BKS Starat- ProPool3-1 (15-10) 
 NB-Team- BC Old Factory3-1 (17-10) 
15.01.2019Galaxie Losers- NB-Team2-2 (12-13) 
 Hustlers- Multsun Pantterit4-0 (20-8) 
 LYPP- BC/X3-1 (17-12) 
 Small Boys- Piljardikerho0-4 (5-20) 
16.01.2019BKS Sankarit- BKS Starat2-2 (13-13) 
17.01.2019Playboys- PPP 12-2 (16-14) 
22.01.2019BC Old Factory- Small Boys2-2 (14-14) 
 BC/X- Hustlers3-1 (17-8) 
 Galaxie Losers- BKS Sankarit1-3 (15-17) 
 Multsun Pantterit- Välibaari 14-0 (20-9) 
 Piljardikerho- LYPP2-2 (17-18) 
24.01.2019NB-Team- PPP 13-1 (19-8) 
29.01.2019BC/X- Multsun Pantterit2-2 (17-17) 
 BKS Sankarit- NB-Team0-4 (7-20) 
 ProPool- Hustlers1-3 (9-17) 
 Small Boys- LYPP1-3 (12-19) 
31.01.2019Piljardikerho- BKS Starat3-1 (16-12) 
 Playboys- Galaxie Losers4-0 (20-11) 
 PPP 1- BC Old Factory2-2 (13-13) 
05.02.2019BC Old Factory- BC/X3-1 (16-15) 
 Hustlers- BKS Sankarit3-1 (19-11) 
 LYPP- Galaxie Losers2-2 (15-14) 
 PPP 1- Piljardikerho2-2 (14-12) 
07.02.2019NB-Team- Välibaari 12-2 (13-14) 
 Playboys- ProPool2-2 (16-10) 
12.02.2019BC/X- BKS Sankarit3-1 (19-10) 
 Multsun Pantterit- PPP 11-3 (14-16) 
 ProPool- NB-Team2-2 (15-17) 
 Small Boys- Playboys0-4 (6-20) 
 Välibaari 1- LYPP1-3 (11-16) 
13.02.2019Välibaari 1- ProPool1-3 (12-16) 
14.02.2019BKS Starat- BC Old Factory1-3 (13-19) 
 Hustlers- Piljardikerho4-0 (20-9) 
19.02.2019BKS Sankarit- BC Old Factory1-3 (13-19) 
 Piljardikerho- Multsun Pantterit4-0 (20-6) 
 ProPool- Galaxie Losers3-1 (15-14) 
21.02.2019BC/X- Välibaari 13-1 (17-8) 
 NB-Team- Hustlers1-3 (11-18) 
 PPP 1- Small Boys4-0 (20-11) 
24.02.2019LYPP- BKS Starat  
28.02.2019BKS Starat- Playboys  
05.03.2019BC Old Factory- ProPool  
 Galaxie Losers- Piljardikerho  
 Hustlers- BKS Starat  
 PPP 1- BC/X  
07.03.2019BKS Sankarit- Playboys  
 NB-Team- LYPP  
 Välibaari 1- Small Boys  
12.03.2019BKS Sankarit- LYPP  
 Galaxie Losers- PPP 1  
 Multsun Pantterit- NB-Team  
 Piljardikerho- ProPool  
 Playboys- Hustlers  
 Small Boys- BC/X  
 Välibaari 1- BC Old Factory  
19.03.2019BC Old Factory- Multsun Pantterit  
 BC/X- BKS Starat  
 BKS Sankarit- Välibaari 1  
 LYPP- Hustlers  
 ProPool- PPP 1  
21.03.2019BKS Starat- Multsun Pantterit  
 NB-Team- Playboys  
 Small Boys- Galaxie Losers  
26.03.2019BC Old Factory- Hustlers  
 BKS Starat- Small Boys  
 Galaxie Losers- Välibaari 1  
 Multsun Pantterit- ProPool  
 Piljardikerho- BC/X  
 Playboys- LYPP  
 PPP 1- BKS Sankarit  
02.04.2019BC Old Factory- LYPP  
 BC/X- ProPool  
 BKS Starat- NB-Team  
 Playboys- Multsun Pantterit  
 Small Boys- BKS Sankarit  
04.04.2019Hustlers- Galaxie Losers  
 Välibaari 1- Piljardikerho  
09.04.2019Multsun Pantterit- Small Boys  
 Piljardikerho- NB-Team  
 PPP 1- BKS Starat  
 ProPool- LYPP  
 Välibaari 1- Hustlers  
11.04.2019BC Old Factory- Playboys  
 BC/X- Galaxie Losers  
16.04.2019BC Old Factory- Galaxie Losers  
 LYPP- PPP 1  
 Piljardikerho- Playboys  
 ProPool- Small Boys  
18.04.2019BKS Starat- Välibaari 1  
 NB-Team- BC/X  
23.04.2019BC Old Factory- Piljardikerho  
 BKS Sankarit- Multsun Pantterit  
 Galaxie Losers- BKS Starat  
 PPP 1- Hustlers  
 Small Boys- NB-Team  
 Välibaari 1- Playboys  
25.04.2019BKS Sankarit- ProPool  
 Multsun Pantterit- LYPP  

Ylös

1. divisioonan otteluohjelma kevätkaudella

08.01.2019BKS Sisukkaat- Bar Backyard 12-2 (12-16) 
 Bäckkäri 1- GP Diesel4-0 (20-7) 
 Old Bronx 1- Suoraman Pub2-2 (11-16) 
 Ratsumestari 1- VBK1-3 (7-19) 
 Team Kädettömät- BK Nekala 22-2 (16-15) 
10.01.2019Tampereen A-Kilta- FD Semafori1-3 (13-17) 
 TVB Blues- PPP 32-2 (14-16) 
15.01.2019Bar Backyard 1- FD Semafori3-1 (17-14) 
 BK Nekala 2- Bäckkäri 12-2 (14-14) 
 BKS Sisukkaat- GP Diesel2-2 (13-16) 
 PC-Tasanne- Old Bronx 13-1 (17-9) 
 PPP 3- Team Kädettömät3-1 (16-13) 
 Ratsumestari 1- Tampereen A-Kilta3-1 (17-13) 
 Suoraman Pub- Pool Fiction2-2 (12-15) 
 VBK- TVB Blues3-1 (17-12) 
22.01.2019Bäckkäri 1- BKS Sisukkaat2-2 (14-17) 
 GP Diesel- Ratsumestari 12-2 (15-17) 
 Old Bronx 1- VBK1-3 (12-17) 
 PC-Tasanne- Bar Backyard 10-4 (13-20) 
 Pool Fiction- BK Nekala 2siirretty 
24.01.2019FD Semafori- TVB Blues2-2 (15-14) 
 PPP 3- Suoraman Pub2-2 (12-13) 
 Tampereen A-Kilta- Team Kädettömät1-3 (12-18) 
29.01.2019GP Diesel- BK Nekala 22-2 (17-16) 
 Old Bronx 1- Bar Backyard 11-3 (12-17) 
 PPP 3- Tampereen A-Kilta4-0 (20-3) 
 Team Kädettömät- PC-Tasanne3-1 (19-13) 
 TVB Blues- Pool Fiction2-2 (13-15) 
 VBK- Bäckkäri 13-1 (15-12) 
31.01.2019BKS Sisukkaat- Ratsumestari 12-2 (11-14) 
 FD Semafori- Suoraman Pub2-2 (15-14) 
05.02.2019Bar Backyard 1- TVB Blues1-3 (13-19) 
 BK Nekala 2- PPP 33-1 (15-5) 
 PC-Tasanne- VBK2-2 (13-16) 
 Pool Fiction- Bäckkäri 12-2 (17-13) 
 Ratsumestari 1- Team Kädettömät3-1 (19-10) 
 Suoraman Pub- BKS Sisukkaat2-2 (14-15) 
07.02.2019FD Semafori- GP Diesel2-2 (13-12) 
 Tampereen A-Kilta- Old Bronx 13-1 (16-9) 
12.02.2019BKS Sisukkaat- Team Kädettömät4-0 (20-4) 
 Bäckkäri 1- Bar Backyard 11-3 (10-17) 
 GP Diesel- Old Bronx 12-2 (17-10) 
 PPP 3- PC-Tasanne2-2 (14-14) 
 TVB Blues- Suoraman Pub2-2 (11-17) 
 VBK- BK Nekala 24-0 (20-8) 
14.02.2019FD Semafori- Ratsumestari 13-1 (16-14) 
 Tampereen A-Kilta- Pool Fiction2-2 (17-14) 
19.02.2019Bar Backyard 1- Tampereen A-Kilta2-2 (17-12) 
 Old Bronx 1- BK Nekala 21-3 (14-15) 
 PC-Tasanne- BKS Sisukkaat1-3 (12-16) 
 Pool Fiction- FD Semafori2-2 (14-13) 
 PPP 3- GP Diesel2-2 (11-12) 
 Suoraman Pub- Ratsumestari 11-3 (15-19) 
 Team Kädettömät- VBK0-4 (9-20) 
 TVB Blues- Bäckkäri 11-3 (14-18) 
26.02.2019Pool Fiction- PC-Tasanne  
05.03.2019BK Nekala 2- Suoraman Pub  
 BKS Sisukkaat- Old Bronx 1  
 Bäckkäri 1- Tampereen A-Kilta  
 FD Semafori- PC-Tasanne  
 GP Diesel- TVB Blues  
 Ratsumestari 1- Bar Backyard 1  
 Team Kädettömät- Pool Fiction  
 VBK- PPP 3  
12.03.2019Old Bronx 1- Ratsumestari 1  
 PC-Tasanne- Bäckkäri 1  
 Pool Fiction- BKS Sisukkaat  
 Suoraman Pub- VBK  
 TVB Blues- Team Kädettömät  
14.03.2019Bar Backyard 1- GP Diesel  
 PPP 3- FD Semafori  
 Tampereen A-Kilta- BK Nekala 2  
19.03.2019BK Nekala 2- Bar Backyard 1  
 Bäckkäri 1- Suoraman Pub  
 GP Diesel- PC-Tasanne  
 Old Bronx 1- PPP 3  
 TVB Blues- BKS Sisukkaat  
21.03.2019FD Semafori- Team Kädettömät  
 Ratsumestari 1- Pool Fiction  
 Tampereen A-Kilta- VBK  
26.03.2019Bar Backyard 1- Pool Fiction  
 PC-Tasanne- TVB Blues  
 PPP 3- Ratsumestari 1  
 Suoraman Pub- Tampereen A-Kilta  
 Team Kädettömät- Old Bronx 1  
 VBK- GP Diesel  
28.03.2019BKS Sisukkaat- BK Nekala 2  
 FD Semafori- Bäckkäri 1  
02.04.2019Bar Backyard 1- Team Kädettömät  
 Old Bronx 1- TVB Blues  
 PPP 3- Bäckkäri 1  
 Ratsumestari 1- BK Nekala 2  
 Suoraman Pub- PC-Tasanne  
 VBK- Pool Fiction  
04.04.2019BKS Sisukkaat- FD Semafori  
 Tampereen A-Kilta- GP Diesel  
09.04.2019Bar Backyard 1- VBK  
 BKS Sisukkaat- PPP 3  
 GP Diesel- Suoraman Pub  
 Pool Fiction- Old Bronx 1  
 Ratsumestari 1- PC-Tasanne  
 TVB Blues- Tampereen A-Kilta  
11.04.2019BK Nekala 2- FD Semafori  
 Team Kädettömät- Bäckkäri 1  
16.04.2019BK Nekala 2- PC-Tasanne  
 BKS Sisukkaat- Tampereen A-Kilta  
 Bäckkäri 1- Old Bronx 1  
 FD Semafori- VBK  
 GP Diesel- Pool Fiction  
 PPP 3- Bar Backyard 1  
 Team Kädettömät- Suoraman Pub  
 TVB Blues- Ratsumestari 1  
23.04.2019BK Nekala 2- TVB Blues  
 Bäckkäri 1- Ratsumestari 1  
 GP Diesel- Team Kädettömät  
 Old Bronx 1- FD Semafori  
 PC-Tasanne- Tampereen A-Kilta  
 Pool Fiction- PPP 3  
 Suoraman Pub- Bar Backyard 1  
 VBK- BKS Sisukkaat  

Ylös

2. divisioonan A-lohkon otteluohjelma kevätkaudella

15.01.2019Bertelin Jekku- Allaspojat1-3 (9-15) 
 Old Bronx 2- Välibaari 20-4 (8-16) 
 Pete Pool- PPP 22-2 (9-12) 
 Pooligans- Saluunan Sheriffit 23-1 (13-13) 
17.01.2019PB Diesel- Pispalan Köö1-3 (11-15) 
 Ratsumestari 2- KööGB4-0 (16-3) 
22.01.2019Allaspojat- Ratsumestari 21-3 (9-14) 
 Pispalan Köö- Old Bronx 23-1 (13-8) 
 PPP 2- PB Diesel2-2 (10-9) 
 Saluunan Sheriffit 2- Pete Pool3-1 (14-9) 
24.01.2019KööGB- Pooligans3-1 (15-10) 
 Välibaari 2- Bertelin Jekku2-2 (12-11) 
29.01.2019Pete Pool- KööGB4-0 (16-8) 
 Ratsumestari 2- Välibaari 22-2 (9-10) 
31.01.2019Old Bronx 2- PPP 21-3 (7-13) 
 PB Diesel- Saluunan Sheriffit 23-1 (14-11) 
05.02.2019Bertelin Jekku- Pispalan Köö0-4 (6-16) 
 Pooligans- Allaspojat4-0 (16-7) 
12.02.2019Bertelin Jekku- Saluunan Sheriffit 21-3 (6-14) 
 Old Bronx 2- KööGB3-1 (15-9) 
 Pispalan Köö- Pooligans1-3 (7-15) 
 Ratsumestari 2- PPP 22-2 (11-10) 
14.02.2019Allaspojat- PB Diesel1-3 (6-14) 
 Välibaari 2- Pete Pool4-0 (16-2) 
19.02.2019Allaspojat- Old Bronx 22-2 (11-8) 
 PB Diesel- Välibaari 22-2 (11-10) 
 PPP 2- Pooligans2-2 (11-11) 
 Saluunan Sheriffit 2- Ratsumestari 22-2 (9-13) 
21.02.2019Pete Pool- Pispalan Köö4-0 (16-6) 
05.03.2019KööGB- Allaspojat  
 Old Bronx 2- PB Diesel  
 Pete Pool- Pooligans  
 Saluunan Sheriffit 2- PPP 2  
07.03.2019Pispalan Köö- Välibaari 2  
 Ratsumestari 2- Bertelin Jekku  
12.03.2019Bertelin Jekku- PB Diesel  
 Pooligans- Old Bronx 2  
 PPP 2- KööGB  
 Ratsumestari 2- Pete Pool  
14.03.2019Allaspojat- Pispalan Köö  
 Välibaari 2- Saluunan Sheriffit 2  
19.03.2019KööGB- Bertelin Jekku  
 PB Diesel- Ratsumestari 2  
 Pete Pool- Old Bronx 2  
 Saluunan Sheriffit 2- Allaspojat  
 Välibaari 2- PPP 2  
21.03.2019Pispalan Köö- KööGB  
 Pooligans- Bertelin Jekku  
26.03.2019Bertelin Jekku- Pete Pool  
 KööGB- Välibaari 2  
 Saluunan Sheriffit 2- Pispalan Köö  
28.03.2019Old Bronx 2- Ratsumestari 2  
 PB Diesel- Pooligans  
 PPP 2- Allaspojat  
09.04.2019Allaspojat- Pete Pool  
 PB Diesel- KööGB  
 Pispalan Köö- Ratsumestari 2  
 Pooligans- Välibaari 2  
11.04.2019PPP 2- Bertelin Jekku  
 Saluunan Sheriffit 2- Old Bronx 2  
16.04.2019KööGB- Saluunan Sheriffit 2  
 Pete Pool- PB Diesel  
 Pispalan Köö- PPP 2  
 Ratsumestari 2- Pooligans  
18.04.2019Old Bronx 2- Bertelin Jekku  
 Välibaari 2- Allaspojat  

2. divisioonan B-lohkon otteluohjelma kevätkaudella

15.01.2019BTV- Ratsumestari 32-2 (11-12) 
 Saluunan Sheriffit 1- BKS Superit0-4 (10-16) 
 Team Milla- BC Penthouse3-1 (15-11) 
17.01.2019Backyard Predators- Brick House3-1 (14-12) 
 Ylävoima- Bertelin Pommi3-1 (15-11) 
22.01.2019Bertelin Pommi- Saluunan Sheriffit 13-1 (15-9) 
 BKS Superit- Backyard Predators1-3 (12-15) 
 Brick House- Team Milla1-3 (11-12) 
24.01.2019BC Penthouse- BTV3-1 (15-10) 
 Ratsumestari 3- Musta Ysi2-2 (10-12) 
29.01.2019BTV- Brick House3-1 (14-10) 
 Musta Ysi- BC Penthouse3-1 (14-9) 
 Ylävoima- Ratsumestari 30-4 (5-16) 
31.01.2019Backyard Predators- Bertelin Pommi2-2 (13-11) 
 Team Milla- BKS Superit3-1 (15-10) 
12.02.2019Musta Ysi- BKS Superit2-2 (13-13) 
 Saluunan Sheriffit 1- BC Penthouse2-2 (10-12) 
14.02.2019Backyard Predators- Ratsumestari 33-1 (14-8) 
 Brick House- Ylävoima1-3 (11-13) 
 BTV- Bertelin Pommi4-0 (16-6) 
19.02.2019Bertelin Pommi- Musta Ysi2-2 (10-12) 
 Brick House- Saluunan Sheriffit 12-2 (14-12) 
 Ratsumestari 3- Team Milla3-1 (13-7) 
21.02.2019BC Penthouse- Backyard Predators2-2 (12-10) 
 BKS Superit- Ylävoima3-1 (15-8) 
05.03.2019Bertelin Pommi- BKS Superit  
 Team Milla- Backyard Predators  
 Ylävoima- Saluunan Sheriffit 1  
07.03.2019BC Penthouse- Brick House  
 Musta Ysi- BTV  
12.03.2019Backyard Predators- Ylävoima  
 Saluunan Sheriffit 1- BTV  
 Team Milla- Musta Ysi  
14.03.2019BKS Superit- Ratsumestari 3  
 Brick House- Bertelin Pommi  
19.03.2019Bertelin Pommi- BC Penthouse  
 Ratsumestari 3- Brick House  
 Ylävoima- Team Milla  
21.03.2019BTV- Backyard Predators  
 Musta Ysi- Saluunan Sheriffit 1  
26.03.2019BC Penthouse- BKS Superit  
 Team Milla- Saluunan Sheriffit 1  
28.03.2019Backyard Predators- Musta Ysi  
 BTV- Ylävoima  
 Ratsumestari 3- Bertelin Pommi  
09.04.2019BC Penthouse- Ylävoima  
 Bertelin Pommi- Team Milla  
 Musta Ysi- Brick House  
11.04.2019BKS Superit- BTV  
 Ratsumestari 3- Saluunan Sheriffit 1  
16.04.2019BC Penthouse- Ratsumestari 3  
 Saluunan Sheriffit 1- Backyard Predators  
 Team Milla- BTV  
18.04.2019Brick House- BKS Superit  
 Ylävoima- Musta Ysi  


 

Katso myös

Mestaruussarjan ottelut ja niiden tulokset

1. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

2. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

Ottelua siirtämässä?

Ottelusiirto-ohje
Ottelusiirtolomake

Otteluohjelmat




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU