Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Team Kädettömät

Runkosarjassa kaudella 2019-2020 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
11.Koskimäki Hannu1394463027
16.Savolainen Joni1073322121
32.Kivikko Hannu954212715
33.Paasivirta Aleksi1055302915
38.Nurmi Miro743212412
57.Haavisto Jarkko103724329
90.Rantanen Kati91818343

Ylös
25.09.2019:PPP 4- Team Kädettömät3-1 (15-9) 

  Nukari Jarno - Rantanen Kati 4-3   
  Uusitalo Tiina - Koskimäki Hannu 4-2   
  Lunden Noora - Paasivirta Aleksi 3-4   
  Lunden Marko - Savolainen Joni 4-0  

Ylös
01.10.2019:Team Kädettömät- Bertel Kakkonen4-0 (16-6) 

  Savolainen Joni - Kellokoski Antti 4-2   
  Haavisto Jarkko - Suokas Sebastian 4-2   
  Koskimäki Hannu - Varttala Vili 4-1   
  Paasivirta Aleksi - Salmi Iiro 4-1  

Ylös
08.10.2019:PB Diesel- Team Kädettömät2-2 (11-13) 

  Karimaa Antti - Koskimäki Hannu 2-4   
  Kiviaid-Rantanen Maris - Rantanen Kati 4-3   
  Järvinen Matti - Savolainen Joni 1-4   
  Aaltojärvi Pasi - Haavisto Jarkko 4-2  

Ylös
15.10.2019:Team Kädettömät- Ratsumestari 21-3 (10-13) 

  Rantanen Kati - Helenius Sami 0-4   
  Haavisto Jarkko - Mikkonen Hannu 3-4   
  Paasivirta Aleksi - Jokinen Hannu 3-4   
  Koskimäki Hannu - Vainio Kari 4-1  

Ylös
22.10.2019:LeTo- Team Kädettömät3-1 (14-7) 

  Koivu Joona - Savolainen Joni 4-2   
  Rantanen Jesse - Kivikko Hannu 4-0   
  Harainen Kalle - Koskimäki Hannu 2-4   
  Salovaara Pertti - Paasivirta Aleksi 4-1  

Ylös
31.10.2019:BKS Superit- Team Kädettömät2-2 (10-11) 

  Hurmansalo Jonna - Haavisto Jarkko 4-2   
  Nieminen Esa - Savolainen Joni 2-4   
  Paavola Joonas - Rantanen Kati 4-1   
  Alatalo Harri - Koskimäki Hannu 0-4  

Ylös
05.11.2019:Team Kädettömät- Pikku Pete Pool4-0 (16-7) 

  Haavisto Jarkko - Näsiaho Tero 4-1   
  Kivikko Hannu - Mäennenä Tapio 4-2   
  Nurmi Miro - Palmi Marko 4-3   
  Savolainen Joni - Koivisto Janne 4-1  

Ylös
19.11.2019:Team Kädettömät- Team Milla Magiat2-2 (8-12) 

  Haavisto Jarkko - Järvinen Juha 0-4   
  Savolainen Joni - Heiskanen Meiju 4-1   
  Kivikko Hannu - Onjukka Juha 0-4   
  Nurmi Miro - Keskinen Erkki 4-3  

Ylös
26.11.2019:Ylävoima- Team Kädettömät2-2 (12-11) 

  Halonen Kari - Nurmi Miro 4-3   
  Käsnänen Toni - Rantanen Kati 4-0   
  Sihvola Tuukka - Koskimäki Hannu 3-4   
  Lahtinen Teemu - Savolainen Joni 1-4  

Ylös
03.12.2019:KööGB- Team Kädettömät3-1 (13-12) 

  Selin Carita - Rantanen Kati 4-3   
  Ruokonen Sari - Haavisto Jarkko 4-2   
  Mäkinen Jarno - Savolainen Joni 1-4   
  Multanen Kati - Koskimäki Hannu 4-3  

Ylös
10.12.2019:Team Kädettömät- BCA 21-3 (9-15) 

  Nurmi Miro - Jokinen Janne 1-4   
  Koskimäki Hannu - Huttunen Gösta 4-3   
  Paasivirta Aleksi - Jokinen Juho 2-4   
  Savolainen Joni - Kolehmainen Tomi 2-4  

Ylös
14.01.2020:Team Kädettömät- PPP 41-3 (7-15) 

  Rantanen Kati - Lunden Marko 1-4   
  Kivikko Hannu - Lunden Mika 4-3   
  Haavisto Jarkko - Nukari Jarno 1-4   
  Paasivirta Aleksi - Lunden Noora 1-4  

Ylös
30.01.2020:Bertel Kakkonen- Team Kädettömät1-3 (7-12) 

  Mäntyniemi Ari - Kivikko Hannu 4-0   
  Lamppu Pete - Paasivirta Aleksi 0-4   
  Hovi Ilari - Koskimäki Hannu 0-4   
  Kellokoski Antti - Nurmi Miro 3-4  

Ylös
04.02.2020:Team Kädettömät- PB Diesel3-1 (14-11) 

  Koskimäki Hannu - Kiviaid-Rantanen Maris 2-4   
  Kivikko Hannu - Susi Taru 4-3   
  Haavisto Jarkko - Karimaa Antti 4-1   
  Paasivirta Aleksi - Peura Mika 4-3  

Ylös
13.02.2020:Ratsumestari 2- Team Kädettömät2-2 (12-12) 

  Jokinen Hannu - Koskimäki Hannu 4-3   
  Naumanen Tommi - Paasivirta Aleksi 2-4   
  Nurmisto Tommi - Kivikko Hannu 4-1   
  Haapanen Kari - Rantanen Kati 2-4  

Ylös
18.02.2020:Team Kädettömät- LeTo1-3 (10-13) 

  Nurmi Miro - Harainen Kalle 1-4   
  Kivikko Hannu - Koivu Joona 4-1   
  Paasivirta Aleksi - Lehtinen Anssi 3-4   
  Haavisto Jarkko - Salovaara Pertti 2-4  

Ylös
05.03.2020:Team Kädettömät- BKS Superit3-1 (15-11) 

  Kivikko Hannu - Alatalo Harri 4-2   
  Rantanen Kati - Hurmansalo Jonna 3-4   
  Koskimäki Hannu - Nieminen Esa 4-2   
  Nurmi Miro - Paavola Joonas 4-3  

Ylös

17.03.2020:

Pikku Pete Pool

- Team Kädettömät

peruttu


Ylös

31.03.2020:

Team Milla Magiat

- Team Kädettömät

peruttu


Ylös

07.04.2020:

Team Kädettömät

- Ylävoima

peruttu


Ylös

16.04.2020:

Team Kädettömät

- KööGB

peruttu


Ylös

28.04.2020:

BCA 2

- Team Kädettömät

peruttu



 

Katso myös

Suppeat joukkuetilastot


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU