Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Siimaseuran Sankarit

Runkosarjassa kaudella 2015-2016 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
13.Sacklen Timo26179796851
34.Nieminen Esa16106483830
41.Järvinen Matti1394422927
42.Neijonen Asko1697443727
50.Lahti Ville1486414024
57.Kinnunen Joona1477404121
79.Rinne Elmo642201512
84.Talvio Kai1046312912
112.Haikara Roni110413
114.Järventie Juuso110423
123.Virtanen Juha-Pekka3121093

Ylös

22.09.2015:Krouvin Mestarit- Siimaseuran Sankarit1-3 (6-15) 
01.10.2015:Siimaseuran Sankarit- Välibaari 22-2 (13-11) 
06.10.2015:Siimaseuran Sankarit- Bar Lato4-0 (16-11) 
15.10.2015:Köö Girls- Siimaseuran Sankarit0-4 (4-16) 
22.10.2015:Siimaseuran Sankarit- Ratsumestari0-4 (5-16) 
27.10.2015:Veruke- Siimaseuran Sankarit1-3 (6-13) 
03.11.2015:Siimaseuran Sankarit- PPP 33-1 (15-9) 
10.11.2015:Suoraman Pub- Siimaseuran Sankarit3-1 (12-7) 
17.11.2015:Siimaseuran Sankarit- TVB Reds1-3 (10-13) 
24.11.2015:Tampereen A-Kilta- Siimaseuran Sankarit3-1 (15-10) 
03.12.2015:Kolopojat- Siimaseuran Sankarit0-4 (8-16) 
10.12.2015:Siimaseuran Sankarit- Team Kädettömät2-2 (10-9) 
15.12.2015:TVB Blues- Siimaseuran Sankarit3-1 (15-8) 
05.01.2016:Siimaseuran Sankarit- Pispalan Köö2-2 (11-12) 
12.01.2016:Siimaseuran Sankarit- Pub Keidas3-1 (13-11) 
19.01.2016:Siimaseuran Sankarit- Krouvin Mestarit4-0 (16-9) 
26.01.2016:Välibaari 2- Siimaseuran Sankarit2-2 (10-12) 
02.02.2016:Bar Lato- Siimaseuran Sankarit0-4 (10-16) 
11.02.2016:Siimaseuran Sankarit- Köö Girls4-0 (16-6) 
16.02.2016:Ratsumestari- Siimaseuran Sankarit3-1 (13-6) 
25.02.2016:Siimaseuran Sankarit- Veruke3-1 (14-7) 
01.03.2016:PPP 3- Siimaseuran Sankarit2-2 (11-12) 
08.03.2016:Siimaseuran Sankarit- Suoraman Pub1-3 (7-13) 
15.03.2016:TVB Reds- Siimaseuran Sankarit2-2 (12-10) 
24.03.2016:Siimaseuran Sankarit- Tampereen A-Kilta4-0 (16-8) 
29.03.2016:Siimaseuran Sankarit- Kolopojat1-3 (12-12) 
05.04.2016:Team Kädettömät- Siimaseuran Sankarit3-1 (13-10) 
14.04.2016:Siimaseuran Sankarit- TVB Blues2-2 (12-11) 
19.04.2016:Pispalan Köö- Siimaseuran Sankarit0-4 (5-16) 
26.04.2016:Pub Keidas- Siimaseuran Sankarit2-2 (11-10) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU