Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pool Garden 2

Runkosarjassa kaudella 1998-1999 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
5.Autero Topi16124695224
7.Poskiparta Jani16115663922
17.Heinonen Jari1284473916
24.Raitia Petri651281110
28.Lahtinen Petri64228208
29.Lunden Mari74328228
61.Laine Veli-Matti101150

Ylös

13.10.1998:Pool Garden 2- Kultainen Apina2-2 (15-11) 
20.10.1998:Reilukerho- Pool Garden 21-3 (14-16) 
29.10.1998:Pub-Tikka 2- Pool Garden 20-4 (12-20) 
03.11.1998:Pool Garden 2- Boolin Poppoo1-3 (11-15) 
10.11.1998:Multsun Pub 2- Pool Garden 21-3 (13-19) 
17.11.1998:Pool Garden 2- Nokian 9-Team1-3 (13-19) 
26.11.1998:Booli's Stars- Pool Garden 22-2 (10-14) 
08.12.1998:Pool Garden 2- Team Herttua 14-0 (20-8) 
09.02.1999:Kultainen Apina- Pool Garden 21-3 (8-19) 
16.02.1999:Pool Garden 2- Reilukerho3-1 (17-10) 
25.02.1999:Pool Garden 2- Pub-Tikka 24-0 (20-7) 
02.03.1999:Boolin Poppoo- Pool Garden 21-3 (13-17) 
09.03.1999:Pool Garden 2- Multsun Pub 23-1 (18-15) 
16.03.1999:Nokian 9-Team- Pool Garden 21-3 (10-19) 
25.03.1999:Pool Garden 2- Booli's Stars1-3 (9-19) 
06.04.1999:Team Herttua 1- Pool Garden 20-4 (4-20) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU