Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

PPP 1

Runkosarjassa kaudella 2015-2016 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
20.Saarela Ville2612148610236
33.Penttilä Erik2410148110030
38.Paasivirta Vesa19910707327
85.Kaivonen Tero92726386
90.Huusko Niko61520283
106.Pitkäranta Mika70712350
108.Lampela Johannes1301326650

Ylös

24.09.2015:Taka-9- PPP 13-1 (19-12) 
08.10.2015:Hustlers- PPP 14-0 (20-9) 
13.10.2015:Playboys- PPP 14-0 (20-5) 
20.10.2015:PPP 1- Galaxie Losers2-2 (13-16) 
27.10.2015:Boltsiboys- PPP 13-1 (18-9) 
03.11.2015:PPP 1- BK Nekala 32-2 (13-14) 
12.11.2015:Siimaseuran Säkittäjät- PPP 13-1 (19-16) 
19.11.2015:PPP 1- Multsun Pantterit 13-1 (15-14) 
19.11.2015:PPP 1- Siimaseuran Starat2-2 (12-12) 
26.11.2015:LYPP- PPP 14-0 (20-10) 
01.12.2015:PPP 1- Small Boys2-2 (15-18) 
08.12.2015:Backyard Pool 1- PPP 12-2 (13-14) 
15.12.2015:PPP 1- BC/X1-3 (11-19) 
19.01.2016:PPP 1- Taka-91-3 (17-19) 
26.01.2016:Multsun Pantterit 1- PPP 12-2 (17-13) 
02.02.2016:PPP 1- Hustlers2-2 (14-16) 
11.02.2016:PPP 1- Playboys1-3 (12-17) 
16.02.2016:Galaxie Losers- PPP 14-0 (20-8) 
23.02.2016:PPP 1- Boltsiboys0-4 (10-20) 
01.03.2016:BK Nekala 3- PPP 12-2 (14-17) 
08.03.2016:PPP 1- Siimaseuran Säkittäjät2-2 (14-11) 
15.03.2016:Siimaseuran Starat- PPP 12-2 (18-14) 
22.03.2016:PPP 1- LYPP1-3 (9-16) 
29.03.2016:Small Boys- PPP 14-0 (20-10) 
20.04.2016:PPP 1- Backyard Pool 13-1 (19-12) 
21.04.2016:BC/X- PPP 13-1 (19-10) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU