Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

NB-Team

Runkosarjassa kaudella 2017-2018 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
14.Virk Lavi1596585527
30.Haapasaari Jarno1064383918
38.Virta Olavi55025415
49.Moilanen Heikki743213012
55.Ahonen Pasi43118179
63.Saarinen Kari113838449
80.Saarinen Ari110513
82.Mäkelä Rami211863
89.Leponiemi Janne41310183
94.Ruohonen Markus101250

Ylös

19.09.2017:NB-Team- Multsun Pantterit4-0 (20-10) 
26.09.2017:BC/X- NB-Team0-4 (13-20) 
03.10.2017:Siimaseuran Säkittäjät- NB-Team1-3 (16-16) 
12.10.2017:NB-Team- Piljardikerho0-4 (11-20) 
17.10.2017:Välibaari 1- NB-Team1-3 (11-19) 
26.10.2017:NB-Team- Small Boys2-2 (12-13) 
07.11.2017:NB-Team- LYPP3-1 (16-11) 
14.11.2017:FD Semafori- NB-Team1-3 (16-18) 
21.11.2017:BC Old Factory- NB-Team1-3 (11-19) 
30.11.2017:NB-Team- PPP 14-0 (20-9) 
05.12.2017:Hustlers- NB-Team4-0 (20-7) 
12.12.2017:Galaxie Losers- NB-Team4-0 (20-9) 
14.12.2017:NB-Team- PPN0-4 (6-20) 
19.12.2017:NB-Team- Playboys2-2 (15-15) 
09.01.2018:Multsun Pantterit- NB-Team2-2 (14-15) 
18.01.2018:NB-Team- BC/X  
25.01.2018:NB-Team- Siimaseuran Säkittäjät  
30.01.2018:Piljardikerho- NB-Team  
08.02.2018:NB-Team- Välibaari 1  
13.02.2018:Small Boys- NB-Team  
06.03.2018:LYPP- NB-Team  
15.03.2018:NB-Team- FD Semafori  
22.03.2018:NB-Team- BC Old Factory  
27.03.2018:PPP 1- NB-Team  
05.04.2018:NB-Team- Hustlers  
12.04.2018:NB-Team- Galaxie Losers  
17.04.2018:PPN- NB-Team  
24.04.2018:Playboys- NB-Team  


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU