Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Musta Ysi

Runkosarjassa kaudella 2018-2019 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
14.Koivisto Anton1275363721
23.Huhtala Lassi853252015
25.Kivelä Janne1156293015
32.Kyrö Antti743221612
52.Rakkolainen Henrik103729329
55.Karonen Joona3211086
67.Roviomaa Johannes211773
87.Räisänen Ari101240
90.Ojala Iiro202480

Ylös

02.10.2018:Musta Ysi- Ratsumestari 32-2 (8-13) 
09.10.2018:BC Penthouse- Musta Ysi3-1 (13-11) 
23.10.2018:BKS Superit- Musta Ysi1-3 (10-15) 
01.11.2018:Musta Ysi- Bertelin Pommi3-1 (13-11) 
08.11.2018:BTV- Musta Ysi1-3 (6-13) 
15.11.2018:Musta Ysi- Team Milla1-3 (10-14) 
22.11.2018:Saluunan Sheriffit 1- Musta Ysi3-1 (13-9) 
27.11.2018:Musta Ysi- Backyard Predators1-3 (10-15) 
04.12.2018:Brick House- Musta Ysi3-1 (14-12) 
18.12.2018:Musta Ysi- Ylävoima2-2 (12-11) 
24.01.2019:Ratsumestari 3- Musta Ysi2-2 (10-12) 
29.01.2019:Musta Ysi- BC Penthouse3-1 (14-9) 
12.02.2019:Musta Ysi- BKS Superit2-2 (13-13) 
19.02.2019:Bertelin Pommi- Musta Ysi2-2 (10-12) 
07.03.2019:Musta Ysi- BTV  
12.03.2019:Team Milla- Musta Ysi  
21.03.2019:Musta Ysi- Saluunan Sheriffit 1  
28.03.2019:Backyard Predators- Musta Ysi  
09.04.2019:Musta Ysi- Brick House  
18.04.2019:Ylävoima- Musta Ysi  


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU