Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Hustlers

Runkosarjassa kaudella 2020-2021 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
1.Kiiski Kimmo10100501730
3.Gustafsson Jesse880402024
4.Somero Sami981442124
35.Rossi Teemu642261812
43.Räsänen Sakari43116119
58.Valkila Toni2201046
90.Laine Ville101450

Ylös

17.09.2020:Hustlers- Pooligans4-0 (20-3) 
22.09.2020:BKS Sankarit- Hustlers0-4 (11-20) 
29.09.2020:Hustlers- Piljardikerho4-0 (20-7) 
08.10.2020:Playboys- Hustlers2-2 (14-15) 
15.10.2020:Hustlers- LYPP3-1 (18-10) 
20.10.2020:PPN- Hustlers1-3 (9-18) 
29.10.2020:Hustlers- Multsun Pantterit4-0 (20-12) 
03.11.2020:Small Boys- Hustlers1-3 (11-19) 
12.11.2020:Hustlers- BCA 1siirretty 
19.11.2020:Hustlers- NB-Team4-0 (20-9) 
24.11.2020:PPP 3- Hustlers0-4 (10-20) 
01.12.2020:Hustlers- BC/X  
08.12.2020:Hustlers- Galaxie Losers  
15.12.2020:BKS Starat- Hustlers  
17.12.2020:PPP 1- Hustlers  


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU