Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Boltsiboys

Runkosarjassa kaudella 2015-2016 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
1.Autero Einari212011034060
22.Valkama Ville14113624233
24.Valkila Toni15114644033
27.Renard Alex10100502130
54.Nieminen Matti1468465718
68.Jukkola Aki743262512
78.Jutila Jani113838449
84.Autero Topi62414256
88.Lahtinen Joonas211993
103.Mäntyniemi Mika4047200

Ylös

22.09.2015:Galaxie Losers- Boltsiboys3-1 (19-13) 
29.09.2015:LYPP- Boltsiboys1-3 (13-15) 
06.10.2015:Boltsiboys- Small Boys4-0 (20-6) 
13.10.2015:Boltsiboys- BC/X4-0 (20-10) 
20.10.2015:Backyard Pool 1- Boltsiboys3-1 (16-11) 
27.10.2015:Boltsiboys- PPP 13-1 (18-9) 
10.11.2015:Boltsiboys- Playboys2-2 (11-15) 
12.11.2015:Taka-9- Boltsiboys2-2 (16-18) 
24.11.2015:Boltsiboys- Multsun Pantterit 12-2 (17-13) 
01.12.2015:Boltsiboys- Siimaseuran Starat3-1 (18-13) 
03.12.2015:Siimaseuran Säkittäjät- Boltsiboys1-3 (12-16) 
08.12.2015:BK Nekala 3- Boltsiboys2-2 (12-14) 
15.12.2015:Boltsiboys- Hustlers3-1 (15-11) 
19.01.2016:Boltsiboys- Galaxie Losers2-2 (14-15) 
26.01.2016:Boltsiboys- LYPP4-0 (20-7) 
02.02.2016:Small Boys- Boltsiboys1-3 (13-18) 
09.02.2016:BC/X- Boltsiboys2-2 (14-15) 
16.02.2016:Boltsiboys- Backyard Pool 14-0 (20-10) 
23.02.2016:PPP 1- Boltsiboys0-4 (10-20) 
01.03.2016:Boltsiboys- Taka-94-0 (20-6) 
10.03.2016:Playboys- Boltsiboys3-1 (17-9) 
15.03.2016:Boltsiboys- Siimaseuran Säkittäjät3-1 (18-9) 
22.03.2016:Multsun Pantterit 1- Boltsiboys2-2 (17-15) 
07.04.2016:Siimaseuran Starat- Boltsiboys2-2 (16-15) 
14.04.2016:Boltsiboys- BK Nekala 33-1 (19-6) 
19.04.2016:Hustlers- Boltsiboys3-1 (18-10) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU