Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

BTV

Runkosarjassa kaudella 2018-2019 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
8.Korhonen Jussi1091362427
14.Honkaluoma Jukka981351524
29.Männistö Valtteri1064302918
39.Mäkinen Mika1055303215
42.Vimpari Ari1156313115
51.Montonen Tommi4311479
61.Hepo-oja Pentti103727369
70.Rissanen Maarit72514246
71.Kaakkomäki Markku92715336

Ylös
25.09.2018:Ratsumestari 3- BTV2-2 (10-13) 

  Säkkinen Sari - Mäkinen Mika 1-4   
  Kruusmaa Priit - Montonen Tommi 1-4   
  Sillanpää Emilia - Hepo-oja Pentti 4-3   
  Hänninen Isto - Vimpari Ari 4-2  

Ylös
04.10.2018:BTV- BC Penthouse2-2 (9-13) 

  Kaakkomäki Markku - Kokko Markku 0-4   
  Rissanen Maarit - Näsi Mikko 1-4   
  Honkaluoma Jukka - Saarinen Hannu 4-3   
  Mäkinen Mika - Lehtonen Mika 4-2  

Ylös
11.10.2018:Brick House- BTV0-4 (10-16) 

  Hänninen Arttu - Männistö Valtteri 3-4   
  Lehtonen Joonas - Honkaluoma Jukka 3-4   
  Junkala Niko - Vimpari Ari 1-4   
  Lahtinen Emil - Korhonen Jussi 3-4  

Ylös
23.10.2018:Bertelin Pommi- BTV0-4 (7-16) 

  Kotti Miika - Montonen Tommi 0-4   
  Salakari Jari - Korhonen Jussi 2-4   
  Lamppu Pete - Männistö Valtteri 3-4   
  Suokas Sebastian - Vimpari Ari 2-4  

Ylös
08.11.2018:BTV- Musta Ysi1-3 (6-13) 

  Kaakkomäki Markku - Rakkolainen Henrik 0-4   
  Hepo-oja Pentti - Kyrö Antti 1-4   
  Honkaluoma Jukka - Koivisto Anton 4-1   
  Rissanen Maarit - Karonen Joona 1-4  

Ylös
13.11.2018:BTV- Saluunan Sheriffit 11-3 (11-15) 

  Korhonen Jussi - Pitkäranta Mika 4-3   
  Mäkinen Mika - Hakkarainen Jouko 3-4   
  Vimpari Ari - Seppälä Toni 3-4   
  Männistö Valtteri - Halme Olli 1-4  

Ylös
20.11.2018:Backyard Predators- BTV3-1 (14-9) 

  Mäkinen Sami - Korhonen Jussi 2-4   
  Palmu Netta - Kaakkomäki Markku 4-0   
  Helin Jenny - Hepo-oja Pentti 4-3   
  Ristilä Riku - Männistö Valtteri 4-2  

Ylös
29.11.2018:Ylävoima- BTV1-3 (9-15) 

  Sihvola Tuukka - Korhonen Jussi 1-4   
  Halonen Kari - Montonen Tommi 2-4   
  Taffes Jonas - Hepo-oja Pentti 2-4   
  Käsnänen Toni - Mäkinen Mika 4-3  

Ylös
04.12.2018:BTV- BKS Superit2-2 (11-12) 

  Korhonen Jussi - Anttila Juho 4-1   
  Männistö Valtteri - Rontu Pinja 4-3   
  Kaakkomäki Markku - Nieminen Niklas 1-4   
  Hepo-oja Pentti - Leinonen Jaakko 2-4  

Ylös
18.12.2018:BTV- Team Milla2-2 (9-11) 

  Kaakkomäki Markku - Virtanen Veka 1-4   
  Honkaluoma Jukka - Virtanen Vesa 4-0   
  Vimpari Ari - Lindroos Jan 0-4   
  Rissanen Maarit - Järvinen Juha 4-3  

Ylös
15.01.2019:BTV- Ratsumestari 32-2 (11-12) 

  Mäkinen Mika - Hänninen Isto 0-4   
  Rissanen Maarit - Kaipainen Antti 4-1   
  Honkaluoma Jukka - Latvus Joona 3-4   
  Vimpari Ari - Kaikkonen Maiju 4-3  

Ylös
24.01.2019:BC Penthouse- BTV3-1 (15-10) 

  Näsi Mikko - Hepo-oja Pentti 4-3   
  Saarinen Toni - Männistö Valtteri 4-1   
  Lehtonen Mika - Mäkinen Mika 3-4   
  Saarinen Hannu - Vimpari Ari 4-2  

Ylös
29.01.2019:BTV- Brick House3-1 (14-10) 

  Korhonen Jussi - Järvilehto Pasi 4-3   
  Rissanen Maarit - Haapalinna Jesper 2-4   
  Honkaluoma Jukka - Pehkonen Janne 4-0   
  Mäkinen Mika - Junkala Niko 4-3  

Ylös
14.02.2019:BTV- Bertelin Pommi4-0 (16-6) 

  Korhonen Jussi - Salakari Jari 4-3   
  Hepo-oja Pentti - Suokas Sebastian 4-3   
  Vimpari Ari - Virtanen Esa 4-0   
  Honkaluoma Jukka - Mäkelä Valtteri 4-0  

Ylös
07.03.2019:Musta Ysi- BTV2-2 (11-12) 

  Kyrö Antti - Hepo-oja Pentti 4-1   
  Koivisto Anton - Honkaluoma Jukka 1-4   
  Karonen Joona - Kaakkomäki Markku 4-3   
  Huhtala Lassi - Männistö Valtteri 2-4  

Ylös
12.03.2019:Saluunan Sheriffit 1- BTV3-1 (15-7) 

  Hakkarainen Jouko - Honkaluoma Jukka 3-4   
  Andrianova Lioubov - Korhonen Jussi 4-0   
  Pitkäranta Mika - Rissanen Maarit 4-1   
  Halme Olli - Männistö Valtteri 4-2  

Ylös
21.03.2019:BTV- Backyard Predators2-2 (11-13) 

  Hepo-oja Pentti - Halme Terhi 4-3   
  Vimpari Ari - Leppänen Rauno 2-4   
  Kaakkomäki Markku - Palmu Netta 4-2   
  Mäkinen Mika - Ristilä Riku 1-4  

Ylös
28.03.2019:BTV- Ylävoima2-2 (12-11) 

  Männistö Valtteri - Sihvola Tuukka 4-0   
  Rissanen Maarit - Rehn Marek 1-4   
  Kaakkomäki Markku - Käsnänen Toni 4-3   
  Mäkinen Mika - Aarnio Matti 3-4  

Ylös
11.04.2019:BKS Superit- BTV2-2 (12-12) 

  Pajala Matteus - Vimpari Ari 1-4   
  Nieminen Esa - Mäkinen Mika 3-4   
  Aalto Tommi - Montonen Tommi 4-2   
  Niemi Jari - Kaakkomäki Markku 4-2  

Ylös
16.04.2019:Team Milla- BTV2-2 (12-12) 

  Virtanen Veka - Vimpari Ari 4-2   
  Virtanen Vesa - Hepo-oja Pentti 4-2   
  Järvinen Juha - Männistö Valtteri 2-4   
  Lindroos Jan - Korhonen Jussi 2-4  


 

Katso myös

Suppeat joukkuetilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU