Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan 2. divisioona 2017-2018

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 26.04.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.PC-Tasanne 221534583029320648
2.PPP 3 221444602829121046
3.Hätähousut 221372573128021246
4.Saluunan Sheriffit 221075503827522837
5.Pete Pool 221066503826524536
6.Suoraman Pub 2 22787444424426429
7.BTV 226115434524025529
8.TVB Reds 22778424624226128
9.Allaspojat 227510424625325826
10.Team Lato 224612335523126518
11.Puumat 22161526621993009
12.KööGB 22061623651852946

Ylös

2. divisioonan B-lohkon pelaajien rankinglista 26.04.2018

 PelaajaOVH+E-EP
1.Mäkelä Jesse, Hätähousut22184804654
2.Halme Olli, PPP 322184775054
3.Hammoud Khaled, Hätähousut22175763751
4.Hakkarainen Jouko, PPP 322175774751
5.Pihkala Vesa, PC-Tasanne18153683345
6.Pitkäranta Mika, PPP 318153663345
7.Laaksonen Risto, PC-Tasanne19154683945
8.Ohra-Aho Toni, Suoraman Pub 222139695639
9.Vimpari Ari, BTV13112462733
10.Peura Mika, Saluunan Sheriffit15114523433
11.Montonen Tommi, TVB Reds19118575533
12.Palmi Marko, Pete Pool12102442730
13.Suovaara Herman, Hätähousut17107534430
14.Koivula Jarmo, Allaspojat201010525630
15.Lahtinen Harri, Suoraman Pub 2201010536130
16.Karttunen Juhani, Suoraman Pub 2221012607030
17.Savolainen Severi, Saluunan Sheriffit1293422227
18.Mirzaei Amirhossein, Saluunan Sheriffit88032924
19.Korhonen Niko, Allaspojat1082372224
20.Sundell Heikki, Pete Pool1385393424
21.Mäennenä Tapio, Pete Pool1486454024
22.Kiviranta Kalevi, TVB Reds1486413724
23.Tsääro Elmer, Hätähousut1486413924
24.Halme Terhi, Puumat1587434724
25.Nykänen Mika, PC-Tasanne1688504424
26.Ruskeeniemi Jyri, Saluunan Sheriffit1789474724
27.Nurminen Juha, PC-Tasanne77028821
28.Rajala Juuso, Puumat770281221
29.Korhonen Jussi, BTV871311421
30.Luukkonen Marko, Team Lato1073352221
31.Malinen Martti, Pete Pool1073313021
32.Hirvonen Rauli, PC-Tasanne1174382721
33.Honkaluoma Jukka, BTV1275402721
34.Järvenpää Jere, Pete Pool1275373121
35.Latvus Joona, Team Lato1376373821
36.Valkeejärvi Risto, Pete Pool963291918
37.Ampuja Tommi, TVB Reds963302518
38.Susi Taru, Saluunan Sheriffit1064322718
39.Virta Joni, Suoraman Pub 21055302915
40.Pajunen Vesa, Allaspojat1055303515
41.Pajunen Kari-Tapio, Allaspojat1156293115
42.Rissanen Maarit, BTV1156303415
43.Karilainen Miika, PPP 31257333715
44.Selin Carita, KööGB15510354515
45.Palmu Netta, Puumat19514476515
46.Tuominen Jussi, TVB Reds743211512
47.Pajunen Jouni, Allaspojat743232112
48.Turkmen Ibrahim, Team Lato743201912
49.Kulmala Joni, Team Lato945272312
50.Janhunen Janne, Allaspojat1046313012
51.Hepo-oja Pentti, BTV1147303412
52.Kaakkomäki Markku, BTV1147243812
53.Kärki Emmi, Hätähousut1248274212
54.Multanen Kati, KööGB14410314612
55.Tukia Janna, Team Lato16412355312
56.Ruokonen Sari, KööGB21417437712
57.Suutari Jaakko, TVB Reds3301279
58.Isojärvi Samuli, PPP 363319189
59.Juusela Marko, KööGB63318179
60.Kyrönlahti Juha, TVB Reds63317169
61.Keinonen Juha, Allaspojat93628279
62.Kivikytö Juha, Suoraman Pub 293619319
63.Männistö Valtteri, BTV123919449
64.Ruokonen Veli, TVB Reds1331030489
65.Paavola Joonas, Team Lato220816
66.Rantanen Rauli, TVB Reds3211176
67.Hartikainen Laura, KööGB321866
68.Niemi Juuso, Puumat321996
69.Sundell Lassi, Saluunan Sheriffit52316156
70.Mattila Elina, KööGB52312136
71.Norman Juuso, Saluunan Sheriffit52315186
72.Nurminen Ossi, PC-Tasanne52313166
73.Rytkönen Riku, Allaspojat52310146
74.Neuvonen Emilia, KööGB52311176
75.Mäkinen Sami, Pete Pool72517256
76.Helin Jenny, Team Lato82619246
77.Mäkinen Mika, BTV102820376
78.Kesseli Rauno, Pete Pool112923396
79.Kivikkö Mirka, Team Lato1721539636
80.Virtanen Olli-Pekka, Puumat110413
 Nieminen Viljo, Saluunan Sheriffit110413
82.Strömberg Marko, PC-Tasanne110423
83.Mäenpää Pasi, Suoraman Pub 2110433
 Lehikoinen Kari, PC-Tasanne110433
85.Sainiola Harri, Team Lato211763
86.Naukkarinen Jussi, TVB Reds211553
87.Prusi Toni, Suoraman Pub 2211573
88.Tervonen Ismo, Suoraman Pub 2211473
89.Kuitti Niko, Saluunan Sheriffit312793
90.Cardamone Dario, PPP 3312683
91.Vesterbacka Jari, Saluunan Sheriffit3127113
92.Lehtimäki Tommi, PPP 341312133
93.Enroth Seppo, PC-Tasanne4138133
94.Selin Mika, PC-Tasanne51411173
95.Tingander Tuomas, Allaspojat51411183
96.Hällfors Pilvi, Puumat6159223
97.Carlsson Marjaana, Saluunan Sheriffit71616273
98.Puntila Heikki, TVB Reds71610263
99.Rajala Johanna, Puumat91813353
100.Mäkinen Mirana, Puumat1211128453
101.Siurola Kristiina, KööGB1611523613
102.Toriseva Ilari, Saluunan Sheriffit101340
 Lahdenperä Jarno, Hätähousut101340
 Halme Antti, Puumat101340
105.Salminen Samu, Saluunan Sheriffit101240
 Kolehmainen Kari, TVB Reds101240
 Hanhioja Piia, Team Lato101240
 Halme Arttu, Allaspojat101240
109.Seppälä Toni, PPP 3101140
 Laaksonen Riku, PC-Tasanne101140
 Isomäki Harri, KööGB101140
112.Hellman Arto, TVB Reds101040
113.Havola Iris, KööGB202380
114.Nieminen Jonna, Puumat202280
115.Heliö Hannu, TVB Reds3036120
116.Juslin Milla, Team Lato3032120
117.Sinisalo Melissa, Puumat5054200
118.Sinisalo Tanja, Puumat8089320


 

Muut sarjatasot

Mest.sarja 10.05.2018
1. divisioona 27.04.2018

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

    Näytä kaikki lohkot
    Näytä vain A-lohko
    Näytä vain B-lohko




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU