Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan 2. divisioona 2018-2019

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 25.04.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Team Milla 201082503025120038
2.Bertelin Pommi 20794413923021430
3.Backyard Predators 20857404022723429
4.BKS Superit 20785433724321929
5.Musta Ysi 20776413923822128
6.Saluunan Sheriffit 1 206104413923523228
7.BTV 205105433723223125
8.BC Penthouse 204124404023121824
9.Brick House *206311344621424521
10.Ratsumestari 3 20398364421123418
11.Ylävoima 203710314920026416

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan B-lohkon pelaajien rankinglista 25.04.2019

 PelaajaOVH+E-EP
1.Virtanen Veka, Team Milla19172713351
2.Halme Olli, Saluunan Sheriffit 120146695242
3.Järvinen Juha, Team Milla17134633639
4.Lehtonen Mika, BC Penthouse19127624636
5.Lindroos Jan, Team Milla16115523933
6.Mäkelä Valtteri, Bertelin Pommi17116514233
7.Ristilä Riku, Backyard Predators13103443430
8.Korhonen Jussi, BTV1091362427
9.Kyrö Antti, Musta Ysi1394442527
10.Huhkamo Marko, Bertelin Pommi1394382627
11.Virtanen Esa, Bertelin Pommi1596473627
12.Nieminen Esa, BKS Superit1697514027
13.Saarinen Hannu, BC Penthouse20911645927
14.Honkaluoma Jukka, BTV981351524
15.Niemi Jari, BKS Superit1284402824
16.Pitkäranta Mika, Saluunan Sheriffit 11587454024
17.Leinonen Jaakko, BKS Superit1587444024
18.Pehkonen Janne, Brick House1688424624
19.Junkala Niko, Brick House1789485024
20.Palmu Netta, Backyard Predators18810475524
21.Näsi Mikko, BC Penthouse20812445924
22.Jokinen Janne, BC Penthouse770281121
23.Latvus Joona, Ratsumestari 3871291721
24.Hänninen Isto, Ratsumestari 31275383121
25.Huhtala Lassi, Musta Ysi1275353121
26.Koivisto Anton, Musta Ysi1578434921
27.Kivelä Janne, Musta Ysi1679424321
28.Järvilehto Pasi, Brick House17710435421
29.Männistö Valtteri, BTV1064302918
30.Kruusmaa Priit, Ratsumestari 31266373318
31.Halme Terhi, Backyard Predators1266373818
32.Salakari Jari, Bertelin Pommi1367423618
33.Rehn Marek, Ylävoima1367333718
34.Mäkinen Sami, Backyard Predators1569404518
35.Hakkarainen Jouko, Saluunan Sheriffit 117611475518
36.Andrianova Lioubov, Saluunan Sheriffit 1752231415
37.Boren Arttu, Ylävoima853252415
38.Leppänen Rauno, Backyard Predators1055312615
39.Mäkinen Mika, BTV1055303215
40.Taffes Jonas, Ylävoima1055263315
41.Aalto Tommi, BKS Superit1156333315
42.Vimpari Ari, BTV1156313115
43.Rakkolainen Henrik, Musta Ysi1257373515
44.Saarinen Eljas, BKS Superit541181512
45.Karonen Joona, Musta Ysi642201812
46.Savolainen Miika, Brick House844232312
47.Sillanpää Emilia, Ratsumestari 3844222312
48.Hänninen Arttu, Brick House945272512
49.Kaikkonen Maiju, Ratsumestari 3945242412
50.Virtanen Vesa, Team Milla1046243312
51.Montonen Tommi, BTV4311479
52.Söderholm Thomas, Saluunan Sheriffit 153217179
53.Sharif Hassan, Ylävoima63317169
54.Niemi Juuso, Backyard Predators63316169
55.Niemi Otto, Ratsumestari 363315159
56.Aarnio Matti, Ylävoima63317199
57.Halonen Kari, Ylävoima83523269
58.Kokko Markku, BC Penthouse83519229
59.Suokas Sebastian, Bertelin Pommi103724319
60.Tuominen Tuukka, Team Milla103723319
61.Hepo-oja Pentti, BTV103727369
62.Nieminen Niklas, BKS Superit3211166
63.Rontu Pinja, BKS Superit3211186
 Mirzaei Amirhossein, Saluunan Sheriffit 13211186
65.Naumanen Tommi, Ratsumestari 342214126
66.Hupli Hannu, BKS Superit52312136
67.Liimatainen Otto, Ylävoima52310186
68.Anttila Juho, BKS Superit62415226
69.Lahtinen Emil, Brick House72515256
70.Rissanen Maarit, BTV72514246
71.Kaakkomäki Markku, BTV92715336
72.Länsiharju Elmeri, Musta Ysi110413
73.Hietanen Jerkko, BKS Superit110423
74.Kettunen Juska, Saluunan Sheriffit 1211743
75.Haapalinna Jesper, Brick House211763
76.Salonen Sulo, Team Milla211773
 Roviomaa Johannes, Musta Ysi211773
78.Tuppurainen Juho, Bertelin Pommi211553
79.Halme Antti, Backyard Predators211453
80.Rautiainen Ilkka, Ylävoima211463
81.Juppala Aleksi, Ylävoima3128113
82.Säkkinen Sari, Ratsumestari 33127113
83.Cardamone Dario, Saluunan Sheriffit 13125113
84.Kotti Miika, Bertelin Pommi4139153
85.Helin Jenny, Backyard Predators4138153
86.Käsnänen Toni, Ylävoima51415193
87.Heiskanen Meiju, Team Milla51410173
88.Saarinen Toni, BC Penthouse61514213
89.Lamppu Pete, Bertelin Pommi61514233
90.Seppälä Toni, Saluunan Sheriffit 171610273
 Kulmala Marianna, Ratsumestari 371610273
92.Kaipainen Antti, Ratsumestari 381710293
93.Sihvola Tuukka, Ylävoima1111018433
94.Räisänen Ari, Musta Ysi101240
95.Soranummi Jouni, Saluunan Sheriffit 1101140
 Nyyssönen Mika, Team Milla101140
97.Lahtinen Teemu, Ylävoima101040
98.Salmi Mili, Ylävoima202480
 Ojala Iiro, Musta Ysi202480
100.Vainio Melissa, Ratsumestari 33035120
101.Pajala Matteus, BKS Superit3034120
102.Lehtonen Joonas, Brick House4049160


 

Muut sarjatasot

Mest.sarja 29.04.2019
1. divisioona 23.04.2019

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

    Näytä kaikki lohkot
    Näytä vain A-lohko
    Näytä vain B-lohko




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU