Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan 2. divisioona 2017-2018

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 03.05.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Siimaseuran Sisukkaat 201442562427019946
2.Bäckkäri 1 201163512925319239
3.Ratsumestari 2 20965443623221933
4.Team Milla 20776433723321428
5.PB Diesel 20758384222923126
6.PPP 2 20668413922022724
7.Musta Ysi 20668344622223624
8.Välibaari 2 20587404021623023
9.Old Bronx 2 205510354522523320
10.Bar Bertel 205411295120325819
11.Pispalan Köö 204511295118925317

Ylös

2. divisioonan A-lohkon pelaajien rankinglista 03.05.2018

 PelaajaOVH+E-EP
1.Kellokoski Juha, Bäckkäri 120200802360
2.Kalho Mika, PPP 218162683748
3.Taponen Arttu, Siimaseuran Sisukkaat18144654142
4.Vainio Kari, Ratsumestari 219145614342
5.Lunden Marko, PPP 219136594339
6.Ortiz Aleksi, Ratsumestari 217125603736
7.Virkki Jyri, Siimaseuran Sisukkaat18126634636
8.Leino Jari, Old Bronx 220128635436
9.Rantanen Mikko, Team Milla14113522133
10.Heinonen Janne, Bäckkäri 114104473730
11.Mustasilta Timo, Bäckkäri 119109614930
12.Järvinen Juha, Team Milla1293382527
13.Kivelä Janne, Musta Ysi1596503727
14.Kultalahti Mika, Bäckkäri 11697434427
15.Kivistö Toni, Old Bronx 21798544227
16.Rantanen Kati, Välibaari 21899475227
17.Salovaara Pertti, Välibaari 21082352124
18.Ruusuvuori Hannu, Välibaari 21284412924
19.Karonen Joona, Musta Ysi1284413224
20.Kuusniemi Tapani, Siimaseuran Sisukkaat1284353224
21.Järvinen Matti, PB Diesel1385392924
22.Nieminen Arto, Pispalan Köö1385423324
23.Ahola Marko, Bar Bertel18810475124
24.Levänaho Sari, PB Diesel871281721
25.Nieminen Esa, Siimaseuran Sisukkaat1174353121
26.Virtanen Veka, Team Milla1275353421
27.Tuominen Tuukka, Team Milla1376383621
28.Levänaho Tero, PB Diesel660241118
29.Kyrö Antti, Musta Ysi963321718
30.Talvio Kai, Siimaseuran Sisukkaat1064332718
31.Kiviaid-Rantanen Maris, PB Diesel1064272518
32.Kruusmaa Priit, Ratsumestari 21165333218
33.Helenius Sami, Ratsumestari 21266343518
34.Suutari Mika, Old Bronx 21468374318
35.Turunen Tapio, Pispalan Köö1257283615
36.Virtanen Esa, Bar Bertel1358394215
37.Lindroos Jan, Team Milla1358344115
38.Tykkyläinen Reijo, Pispalan Köö1358284115
39.Holma Anton, Bar Bertel15510374715
40.Huhtala Lassi, Musta Ysi17512435615
41.Saarinen Hannu, Old Bronx 218513515815
42.Häkkinen Petri, Välibaari 219514416515
43.Hursti Ville, PPP 244016612
44.Laaksonen Vilppu, Välibaari 254118912
45.Järvinen Olli, Siimaseuran Sisukkaat541171112
46.Leskinen Seppo, Pispalan Köö743232212
47.Aarnio Matti, Pispalan Köö1046252912
48.Karimaa Antti, PB Diesel1248304212
49.Väätäinen Minna, PPP 214410304812
50.Rantanen Jesse, Välibaari 23301299
51.Saranko Joni, Old Bronx 263317169
52.Varttala Vili, Bar Bertel63318199
53.Lamppu Pete, Bar Bertel83519269
54.Virtanen Vesa, Team Milla83519279
55.Aaltojärvi Pasi, PB Diesel93625279
56.Salmi Iiro, Bar Bertel113825409
57.Ojala Iiro, Musta Ysi123923419
58.Ruusuranta Toni, Siimaseuran Sisukkaat220836
59.Aalto Tommi, Siimaseuran Sisukkaat3211056
60.Huurinainen Eero, Bar Bertel52312176
61.Hänninen Isto, Ratsumestari 25238176
62.Patrikainen Arto, Pispalan Köö62413196
63.Rautavuori Matias, PB Diesel92725316
64.Jokinen Hannu, Ratsumestari 292720336
65.Laine Hanna, Välibaari 292715316
66.Lunden Noora, PPP 21221021456
67.Tsutsunen Juha, Ratsumestari 2110413
68.Seppälä Joni, Siimaseuran Sisukkaat110433
69.Paldanius Piia, PB Diesel211763
70.Mikkonen Hannu, Ratsumestari 2211653
71.Rakkolainen Henrik, Musta Ysi312793
72.Räisänen Ari, Musta Ysi3128113
73.Aaltonen Mika, Välibaari 23127103
74.Leppänen Rauno, Bäckkäri 1312693
75.Mustonen Sanna, PB Diesel51411193
76.Martikainen Kari-Pekka, PPP 251410193
77.Ritola Vesa, Musta Ysi61512213
78.Lehtonen Toni, Bäckkäri 161512223
79.Paasivirta Kirsi, PPP 271613253
80.Salonen Sulo, Team Milla81717303
81.Viitaniemi Jukka, Pispalan Köö91817333
82.Mattila Henri, PB Diesel101340
 Lunden Mika, PPP 2101340
84.Vihriälä Jani, Bar Bertel101240
 Peltonen Jari, Bar Bertel101240
 Kotti Miika, Bar Bertel101240
87.Helin Toni, Old Bronx 2101140
88.Tuppurainen Juho, Bar Bertel101040
 Niemelä Timo, Ratsumestari 2101040
 Korpelainen Sami, Välibaari 2101040
91.Lahti Keijo, Bäckkäri 1202480
 Koivumäki Jukka, PB Diesel202480
93.Sillanpää Emilia, Ratsumestari 23036120
 Roviomaa Johannes, Musta Ysi3036120
 Lehtonen Pekka, PB Diesel3036120
96.Honkala Teemu, Old Bronx 24042160
97.Suuronen Hannu, Pispalan Köö1001013400


 

Muut sarjatasot

Mest.sarja 10.05.2018
1. divisioona 27.04.2018

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

    Näytä kaikki lohkot
    Näytä vain A-lohko
    Näytä vain B-lohko




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU