Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan 2. divisioona 2018-2019

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 21.02.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pooligans 161231471722414039
2.PPP 2 16781392519515529
3.Pete Pool 16745352918318325
4.Ratsumestari 2 16673372719815425
5.Välibaari 2 16664352918916824
6.PB Diesel 16484333117818220
7.Old Bronx 2 16466283616118818
8.Allaspojat 16457283618018217
9.Saluunan Sheriffit 2 16457283617418717
10.Pispalan Köö 16448283616320116
11.Bertelin Jekku 15276243614719413
12.KööGB 15231018421411999

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 21.02.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Team Milla 14851362017713729
2.BKS Superit 15654332718716923
3.Bertelin Pommi 15654303017616123
4.Backyard Predators 15645312917217722
5.BTV 14554322416615720
6.Brick House 15528273317318117
7.Musta Ysi 14455272916416217
8.Saluunan Sheriffit 1 14383272916317217
9.BC Penthouse 15294273316817415
10.Ratsumestari 3 15285283216217514
11.Ylävoima 14347223414318613

Ylös

2. divisioonan A-lohkon pelaajien rankinglista 21.02.2019

 PelaajaOVH+E-EP
1.Lunden Marko, PPP 215114533233
2.Kalho Mika, PPP 212102452430
3.Penttinen Timo, Pooligans13103482730
4.Savolainen Severi, Saluunan Sheriffit 215105503230
5.Salovaara Pertti, Välibaari 215105523530
6.Järvinen Matti, PB Diesel1394392827
7.Kiviaid-Rantanen Maris, PB Diesel1394443427
8.Helmi Murad, Bertelin Jekku1394373827
9.Vainio Kari, Ratsumestari 21697514327
10.Saranko Joni, Old Bronx 21697444227
11.Janhunen Janne, Allaspojat1082371724
12.Leino Jari, Old Bronx 21688414224
13.Nurmisto Tommi, Ratsumestari 2871301721
14.Sundell Heikki, Pete Pool871291621
15.Järvinen Olli, Pooligans871312021
16.Hursti Ville, PPP 2972331521
17.Mustonen Sanna, PB Diesel1073312321
18.Jokinen Hannu, Ratsumestari 21174371921
19.Ruusuvuori Hannu, Välibaari 21174362921
20.Väätäinen Minna, PPP 21477393921
21.Suutari Mika, Old Bronx 21679454921
22.Tuomi Miikka, Pete Pool660241218
23.Ylä-Häkkinen Jarkko, Pooligans862291318
24.Mäkinen Jarno, KööGB1064342718
25.Pitkänen Jouko, Pispalan Köö1064262618
26.Helenius Sami, Ratsumestari 21165282218
27.Sundell Lassi, Saluunan Sheriffit 21569414718
28.Koivula Jarmo, Allaspojat16610404618
29.Salonen Mika, Pooligans651221015
30.Salmela Marko, Pooligans752251515
31.Malinen Martti, Pete Pool752222015
32.Rajala Jonne, Pooligans853241915
33.Mikkonen Hannu, Ratsumestari 2954302215
34.Korhonen Niko, Allaspojat954292315
35.Palmi Marko, Pete Pool954242015
36.Neijonen Asko, Pooligans1055292915
37.Patrikainen Arto, Pispalan Köö1055282915
38.Häkkinen Petri, Välibaari 21257283115
39.Tykkyläinen Reijo, Pispalan Köö1257323915
40.Karimaa Antti, PB Diesel1358324315
41.Leskinen Timo, Pooligans44016712
42.Aaltonen Mika, Välibaari 2642181812
43.Erickson Samuel, Bertelin Jekku743222012
44.Rasa Mika, Bertelin Jekku743191812
45.Turunen Tapio, Pispalan Köö743222312
46.Ruskeeniemi Jyri, Saluunan Sheriffit 2743192212
47.Selin Carita, KööGB1248273812
48.Annola Aleksi, Saluunan Sheriffit 21349354012
49.Suovaara Herman, Välibaari 253216119
50.Valkeejärvi Risto, Pete Pool73416239
51.Kesseli Rauno, Pete Pool83519279
52.Mäennenä Tapio, Pete Pool93626319
53.Pajunen Kari-Tapio, Allaspojat93624309
54.Järvenpää Jere, Pete Pool93623309
55.Leskinen Seppo, Pispalan Köö93622329
56.Rytkönen Riku, Saluunan Sheriffit 293618299
57.Laaksonen Vilppu, Välibaari 2103724359
58.Ruokonen Sari, KööGB1331029449
59.Martikainen Kari-Pekka, PPP 2220816
60.Kaveniemi Ville, Allaspojat220826
61.Kivistö Toni, Old Bronx 2321966
62.Tuohisto Jani, Ratsumestari 252314166
63.Siurola Kristiina, KööGB52312186
64.Suuronen Hannu, Pispalan Köö72510246
65.Lunden Noora, PPP 282611286
66.Pajunen Jouni, Allaspojat92719316
67.Salmi Susanna, Välibaari 2110403
 Laitinen Keijo, Välibaari 2110403
69.Savolainen Atte, Välibaari 2110413
 Paitula Martti, PB Diesel110413
 Isoviita Jani, Saluunan Sheriffit 2110413
72.Murad Helmi, Bertelin Jekku110423
 Ahola Marko, Bertelin Jekku110423
74.Rantanen Timo, Old Bronx 2110433
75.Nieminen Arto, Pispalan Köö211643
76.Kostiainen Jukka, Pispalan Köö211653
77.Penttinen Henri, Bertelin Jekku211553
78.Honkala Teemu, Old Bronx 2211463
79.Tsutsunen Juha, Ratsumestari 2211473
80.Turpeinen Rikke, KööGB312793
81.Keinonen Juha, Allaspojat41311153
82.Uusitalo Tina, PB Diesel41310153
83.Viitaniemi Jukka, Pispalan Köö4139153
84.Pajunen Vesa, Allaspojat51412183
85.Holma Anton, Bertelin Jekku51411183
86.Aaltojärvi Pasi, PB Diesel51410183
87.Salmi Iiro, Bertelin Jekku61511233
88.Neuvonen Emilia, KööGB61510223
89.Suominen Niina, Bertelin Jekku71614253
90.Peltonen Jari, Bertelin Jekku71612273
91.Multanen Kati, KööGB91818333
92.Soininen Pia, KööGB101340
 Lassila Mikko, Bertelin Jekku101340
94.Ruusuori Hannu, Välibaari 2101240
 Pakarinen Heikki, Pispalan Köö101240
 Ongu Yalcin, Bertelin Jekku101240
 Helsky Renata, Bertelin Jekku101240
98.Vihriälä Jani, Bertelin Jekku101140
 Tammilehto Onni, KööGB101140
 Susi Taru, PB Diesel101140
 Seppälä Riku, Old Bronx 2101140
 Impola Mika, Välibaari 2101140
103.Näsiaho Tero, Pete Pool101040
104.Rajala Jani, Ratsumestari 2202480
 Häkkinen Tommi, Saluunan Sheriffit 2202480
106.Salo Miika, Saluunan Sheriffit 2202380
107.Mustakangas Sari, Old Bronx 2202180
108.Peura Mika, PB Diesel4047160
109.Paasivirta Kirsi, PPP 24046160
110.Lindeman Kai, Old Bronx 270712280

2. divisioonan B-lohkon pelaajien rankinglista 21.02.2019

 PelaajaOVH+E-EP
1.Virtanen Veka, Team Milla14140562142
2.Lehtonen Mika, BC Penthouse1495473627
3.Halme Olli, Saluunan Sheriffit 11495473827
4.Korhonen Jussi, BTV880321824
5.Järvinen Juha, Team Milla1183412624
6.Lindroos Jan, Team Milla1183382424
7.Ristilä Riku, Backyard Predators871301921
8.Huhkamo Marko, Bertelin Pommi972301521
9.Hänninen Isto, Ratsumestari 3972331921
10.Pehkonen Janne, Brick House1174332921
11.Virtanen Esa, Bertelin Pommi1275393121
 Nieminen Esa, BKS Superit1275393121
13.Mäkelä Valtteri, Bertelin Pommi1275353021
14.Koivisto Anton, Musta Ysi1275363721
15.Palmu Netta, Backyard Predators1477384321
16.Honkaluoma Jukka, BTV761271118
17.Halme Terhi, Backyard Predators1064313018
18.Pitkäranta Mika, Saluunan Sheriffit 11165363018
19.Leinonen Jaakko, BKS Superit1165353218
20.Hakkarainen Jouko, Saluunan Sheriffit 11468414318
21.Latvus Joona, Ratsumestari 3651211415
22.Niemi Jari, BKS Superit853251915
23.Huhtala Lassi, Musta Ysi853252015
24.Kruusmaa Priit, Ratsumestari 3954272415
25.Kivelä Janne, Musta Ysi1156293015
26.Junkala Niko, Brick House1257333715
27.Järvilehto Pasi, Brick House1257323715
28.Saarinen Hannu, BC Penthouse15510454915
29.Näsi Mikko, BC Penthouse15510304715
30.Jokinen Janne, BC Penthouse44016712
31.Saarinen Eljas, BKS Superit440161112
32.Kyrö Antti, Musta Ysi743221612
33.Savolainen Miika, Brick House743231912
34.Sillanpää Emilia, Ratsumestari 3743221912
35.Mäkinen Mika, BTV743222112
36.Boren Arttu, Ylävoima743212212
37.Vimpari Ari, BTV844232212
38.Rehn Marek, Ylävoima844222312
39.Taffes Jonas, Ylävoima844212712
40.Salakari Jari, Bertelin Pommi945302612
41.Mäkinen Sami, Backyard Predators1147293512
42.Montonen Tommi, BTV3301239
43.Söderholm Thomas, Saluunan Sheriffit 143115139
44.Sharif Hassan, Ylävoima63317169
45.Niemi Juuso, Backyard Predators63316169
46.Männistö Valtteri, BTV63316219
47.Hänninen Arttu, Brick House73423209
48.Kokko Markku, BC Penthouse73417189
49.Suokas Sebastian, Bertelin Pommi83521239
50.Tuominen Tuukka, Team Milla83520239
51.Aalto Tommi, BKS Superit83523279
52.Rakkolainen Henrik, Musta Ysi103729329
53.Nieminen Niklas, BKS Superit3211166
54.Rontu Pinja, BKS Superit3211186
55.Karonen Joona, Musta Ysi3211086
56.Kaikkonen Maiju, Ratsumestari 34221296
57.Naumanen Tommi, Ratsumestari 342214126
58.Aarnio Matti, Ylävoima42210126
59.Hupli Hannu, BKS Superit52312136
60.Rissanen Maarit, BTV52312166
61.Halonen Kari, Ylävoima62416216
62.Lahtinen Emil, Brick House62415216
63.Anttila Juho, BKS Superit62415226
64.Leppänen Rauno, Backyard Predators72519226
65.Hepo-oja Pentti, BTV72520256
66.Haapalinna Jesper, Brick House211763
67.Salonen Sulo, Team Milla211773
 Roviomaa Johannes, Musta Ysi211773
69.Tuppurainen Juho, Bertelin Pommi211553
70.Halme Antti, Backyard Predators211453
71.Helin Jenny, Backyard Predators211573
72.Cardamone Dario, Saluunan Sheriffit 1211473
73.Niemi Otto, Ratsumestari 33127103
 Andrianova Lioubov, Saluunan Sheriffit 13127103
75.Säkkinen Sari, Ratsumestari 33127113
76.Heiskanen Meiju, Team Milla312493
77.Käsnänen Toni, Ylävoima41312153
78.Liimatainen Otto, Ylävoima4136153
79.Saarinen Toni, BC Penthouse51413173
80.Lamppu Pete, Bertelin Pommi61514233
81.Virtanen Vesa, Team Milla61510233
82.Sihvola Tuukka, Ylävoima71615273
83.Seppälä Toni, Saluunan Sheriffit 171610273
84.Kaipainen Antti, Ratsumestari 381710293
85.Mirzaei Amirhossein, Saluunan Sheriffit 1101340
 Juppala Aleksi, Ylävoima101340
87.Räisänen Ari, Musta Ysi101240
88.Nyyssönen Mika, Team Milla101140
89.Rautiainen Ilkka, Ylävoima101040
90.Ojala Iiro, Musta Ysi202480
91.Kotti Miika, Bertelin Pommi202280
92.Lehtonen Joonas, Brick House3037120
93.Vainio Melissa, Ratsumestari 33035120
94.Kulmala Marianna, Ratsumestari 34044160
95.Kaakkomäki Markku, BTV5052200


 

Muut sarjatasot

Mest.sarja 21.02.2019
1. divisioona 20.02.2019

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

    Näytä kaikki lohkot
    Näytä vain A-lohko
    Näytä vain B-lohko




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU